Blog

Poradnik o inkubacji
Porady dla hodowców

Poradnik o inkubacji

W tym miejscu znajdziecie Państwo wszelkiego typu informacje niezbędne do prawidłowego przebiegu inkubacji jaj. Poniższy poradnik zawiera zbiór wskazówek, które mogą okazać się pomocne na początku przygody z aparatami lęgowymi. Mamy nadzieję, że będą one przydatne i nakreślą Państwu prawidłowy obraz tego jakże ważnego procesu.

Czytaj więcej
Jak wysłać żywe ptaki kurierem?
Aktualności Hodowla zagrodowa

Jak wysłać żywe ptaki kurierem?

Wysyłka towarów za pośrednictwem kurierów i usług pocztowych stała się codziennością, ułatwiając przemieszczanie się przedmiotów i dokumentów między miejscami. Dla hodowców ptaków, możliwość bezpiecznej i skutecznej wysyłki ptaków to bardzo ważna kwestia, która pozwala m.in. na rozwój hodowli poprzez zakup czy sprzedaż ptaków. To, co kiedyś było trudnym wyzwaniem, dziś staje się coraz bardziej dostępne i bezproblemowe dzięki nowym technologiom i specjalistycznym usługom.

Czytaj więcej
Budujemy samodzielnie inkubator
Porady dla hodowców

Budujemy samodzielnie inkubator

Szeroka oferta inkubatorów dostępnych na rynku, wcale nie oznacza, że któryś z nich będzie w pełni odpowiadał naszym wymaganiom. W takim wypadku, istnieje alternatywa, a mianowicie budowa własnego aparatu do wylęgu. Istnieje wiele komponentów konstrukcyjnych, które możemy dowolnie dobierać, tak by całość spełniła nasze oczekiwania. Poniżej znajdują się opisy podstawowych podzespołów do inkubatorów.

Czytaj więcej
Posts loader