Hurtownia dla hodowców zwierząt

hurtownia dla hodowców zwierząt

Firma Fermo powstała w 2002 roku na początku jako firma typowo rodzinna zajmująca się wyposażeniem hodowli zwierząt oraz wsparciem rolnictwa. Zaufanie pierwszych klientów i nabywane doświadczenie umożliwiło szybki rozwój firmy. Nakład pracy przynosił efekty w postaci systematycznie zwiększanej sprzedaży. Wraz ze wzrostem wolumeny sprzedaży Fermo rozszerzało swoją ofertę wchodząc na coraz to nowe płaszczyzny rynku ogrodniczo - rolniczego. Od 2007 roku sprzedaż hurtowa stała się priorytetem co w znaczącym stopniu ugruntowało naszą pozycję jako dostawcy towarów do sklepów rolniczych i ogrodniczych. Jednocześnie sprzyjająca koniunktura po wejściu Polski do Unii Europejskiej dała możliwość otwarcia montowni i produkcji urządzeń eksportowanych na rynki wielu Państw europejskich.

Aktualnie firma Fermo jest rozpoznawalnym dostawcą urządzeń i akcesoriów wyposażenia zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki licznym kontaktom handlowym w wielu krajach całego Świata możemy przedstawić Państwu najlepszą, najkorzystniejszą i najbardziej intratną ofertę współpracy. Nasze produkty zawsze charakteryzuje wysoka jakość, a szybkość realizacji zamówień to nasza kolejna dewiza. Warto często odwiedzać nasz sklep zootechniczny, ponieważ praktycznie codziennie można znaleźć tu nowości produktowe oraz oferty specjalne.

Nasz wykwalifikowany personel jest zawsze do usług naszych klientów. Nasi doradcy służą fachową pomocą w każdej sytuacji, zawsze doradzą i pomogą rozwiązać nawet najbardziej zawiły i nietypowy problem. Fermo posiada także doświadczone ekipy montażowe, które zajmują się instalacją kompleksowego wyposażenia na fermach drobiu oraz w innych budynkach inwentarskich.

Jeżeli prowadzicie Państwo sklep z artykułami dla zwierząt, sklep zoologiczny, punkt sprzedaży pasz lub nawozów, jeżeli którykolwiek z oferowanych przez nas produktów jest dla Państwa interesujący, zapraszamy do nawiązania kontaktu i rozpoczęcia współpracy. Nasi odbiorcy hurtowi posiadają specjalne ceny oraz warunki współpracy, dlatego stale powiększamy grono partnerów handlowych.

Każdy klient jest dla nas szczególnie cenny dlatego na stronie https://fermo.pl/ w naszym sklepie internetowym przedstawiamy ofertę dostosowaną do potrzeb każdego hodowcy, rolnika lub farmera. Łatwość składania zamówień tak bardzo ceniona przez naszych klientów w połączeniu z szybkością realizacji wysyłek sprawiają, iż dla wielu hodowców trzody, właścicieli kurników i ogrodników staliśmy się podstawowym dostawcą wyposażenia ich gospodarstwa. Z racji faktu, iż poza własną produkcją jesteśmy wyłącznymi importerami najlepszych europejskich marek zaoferować możemy najniższe ceny.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą. Odbiorców hurtowych i detalicznych zachęcamy do stałej i długotrwałej współpracy. Czekamy na Państwa sugestie i opinie. Zaufało nam już wiele firm, tysiące gospodarstw i jeszcze więcej drobnych hodowców i ogrodników jesteśmy pewni, iż spełnimy także Twoje oczekiwania. Mając na uwadze dobro naszych klientów można kontaktować się z nami: osobiście, telefonicznie, faksem, mailowo, za pomocą formularza kontaktowego i witryny www (więcej w zakładce kontakt). Każdego klienta traktujemy poważnie, z największą starannością i zaangażowaniem rozwiązujemy każdy problem - odpowiadamy na wszystkie pytania.

Informacje o nas i naszej ofercie znaleźć można w ulotkach reklamowych prasie branżowej, spotkać nas można osobiście w siedzibie naszej firmy oraz na wystawach i imprezach targowych.