Oferta hurtowa B2B

Zapraszamy do współpracy sklepy zoologiczne, sklepy rolnicze i rolniczo-techniczne, wytwórnie pasz oraz sklepy internetowe. Jesteśmy producentem i dystrybutorem sprzętu wyposażenia zootechnicznego dedykowanego m.in. dla drobiu, królików, trzody chlewnej, bydła, koni. Zapewnimy Państwu najkorzystniejsze warunki handlowe uwzględniające wysoką jakość produktów oraz najniższe ceny rynkowe. Wybierając naszą hurtownię jako dostawcę, otrzymują Państwo szereg udogodnień takich jak:

Szeroka gama wysokiej jakości produktów zootechnicznych

Wieloletnia obecność na rynku, duże doświadczenie, a także liczne kontakty międzynarodowe pozwalają nam zapewnić dostęp do szerokiej oferty produktowej dedykowanej hodowli zwierząt. Gwarantujemy najwyższą jakość dostarczanych produktów.

Konkurencyjna cena produktów

Korzystne poziomy marży pozwalają już od początku zapewnić odpowiedni poziom satysfakcji ze współpracy z nami. Jako producent i dystrybutor zapewniamy Państwu najlepsze warunki handlowe.

Brak minimum logistycznego

Nie określamy minimalnej wartości oraz ilości zamawianych towarów. Dostarczamy produkty według Państwa zapotrzebowania, co pozwala na oszczędzanie Państwa cennej powierzchni magazynowej. Składanie częstszych ale mniejszych zamówień może być wygodniejsze dla Państwa, szczególnie, jeżeli weźmiemy darmową wysyłkę od kwoty 500 zł netto.

Dropshipping - wysyłka zamówienia prosto do klienta

dropshipping fermo dropshipping fermo

W dobie handlu internetowego umożliwiamy wysyłkę zamówień bezpośrednio do klienta z naszego magazynu. Takie rozwiązanie pozwala na prowadzenie sklepu internetowego bez magazynu i zatowarowania sklepu. Redukuje to w znacznej mierze koszty związane z magazynowaniem oraz obsługą zamówienia z Państwa strony. Faktura zakupowa wysyłana jest do Państwa drogą mailową.

Błyskawiczna dostawa na terenie kraju i UE

szybka wysyłka kurierem szybka wysyłka kurierem

Nasz magazyn zlokalizowany jest w centralnej Polsce, dzięki czemu realizujemy ekspresową wysyłkę za pośrednictwem najlepszych firm kurierskich i spedycyjnych. Zamówienie złożone do godziny 12:00 w znacznej większości realizowane są tego samego dnia. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe, co owocuje sprawną realizacją zamówień.

Darmowa wysyłka

Zapewniamy darmową wysyłkę dla zamówień powyżej kwoty 400 zł brutto. Dla zamówień poniżej tej kwoty, koszt dostawy naliczany jest zgodnie z koszykiem. Część towarów gabarytowych wyłączona jest z darmowej dostawy.

Wygodne składanie zamówienia

Po rozpoczęciu współpracy hurtowej, otrzymujesz dane do logowania na stronie www.fermo.pl i dostęp do panelu klienta hurtowego. Po zalogowaniu możesz przeglądać ofertę w specjalnych cenach hurtowych i w łatwy sposób złożyć zamówienie. Możliwe jest także składanie zamówień drogą mailową lub telefoniczną.

 

 

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami! Pamiętaj o podaniu pełnych danych firmy wraz z numerem NIP.

 

 

hurt@fermo.pl
+48 62 739 40 40