Filtr
Produkty 8
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)
Filtr
Produkty 8
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)

Siatki do pastucha

Oferta siatek do ogrodzeń elektrycznych. Siatki do pastucha stanowią ciekawą alternatywę do klasycznych przewodów takich jak drut czy plecionka. Siatki elektryczne są często stosowane podczas budowy pastuchów dla drobiu, królików i owiec. Oprócz wypasu, siatki te mogą pełnić także funkcję ochronna - małe oczka plus impuls elektryczny sprawiają, że siatki do ogrodzeń elektrycznych stanowią barierę nie do pokonania dla szkodników takich jak wydra, lis lub kuna. Siatka pastucha elektrycznego stanowi zaawansowane rozwiązanie w dziedzinie ogrodzeń hodowlanych, które skutecznie chroni hodowane zwierzęta. Konstrukcja siatki jest prosta, ale innowacyjna - składa się z szeregu połączonych ze sobą przewodów elektrycznych, które, dzięki zasilaniu z elektryzatora, tworzą efektywną barierę ochronną. Siatki są na stałe przymocowane do palików w równych odstępach, co zapewnia stabilność i trwałość całego ogrodzenia. Ta nowoczesna metoda ogradzania terenu jest nie tylko wydajna, ale także łatwa w montażu i dostosowaniu do specyficznych potrzeb hodowli różnych gatunków zwierząt, takich jak owce, kozy, kury czy nawet drób. Paliki posiadają wtopiony metalowy trzpień łatwy do stabilnego wbicia w ziemię.

Pastuch dla Owiec Siatka Elektryczna Sprawdzi Się Najlepiej

Owce posiadają grubą wełnę i są mało wrażliwe na impulsy generowane przez elektryzator. Kiedy więc mowa o hodowli owiec, wybór odpowiedniego pastucha elektrycznego jest kluczowy dla zapewnienia ich bezpieczeństwa. Gdyżowce bardzo łatwo mogą sforsować ogrodzenie i jedna za drugą uciec. Siatki elektryczne dla owiec są tutaj idealnym rozwiązaniem, oferując solidną ochronę przed drapieżnikami oraz zapobiegając ucieczkom. Ich elastyczność pozwala na łatwą adaptację do różnorodnych terenów, co czyni je wyjątkowo praktycznym wyborem dla hodowców. Owce najczęściej hoduje się na terenach pagórkowatych i górzystych. Siatka dla owiec to gwarancja spokoju dla hodowcy i bezpiecznego otoczenia dla zwierząt.

Pastuch Elektryczny dla Kur - Siatka Jest Najwygodniejsza

Hodowla drobiu, takiego jak kury czy kaczki daje dużo przyjemności i satysfakcji. Jednak wymaga specjalnego podejścia, aby zapewnić im bezpieczny obszar do życia i składania jaj. Kury bardzo chętnie uciekają i są trudne do upilnowania, ale trzeba sobie jakoś radzić . Siatki do pastuchów elektrycznych są w tej roli niezastąpione, tworząc skuteczną barierę przed potencjalnymi zagrożeniami z zewnątrz, a przede wszystkim prze ucieczkami. Dzięki swojej konstrukcji, siatka umożliwia drobiowi swobodne poruszanie się, pilnuje i jednocześnie chroniąc przed drapieżnikami. Jest to najwygodniejsze i najbardziej efektywne rozwiązanie dla każdego, kto szuka sposobu na prostą hodowlę drobiu i nie chce by kury drapały i niszczyły mu ogródek.

Elektryczny Pastuch dla Kóz - Zastosuj Siatkę

Uparty jak koza, wredny jak kozioł - te przysłowia nie są przypadkowe. Kozy są znane ze swojej pomysłowości w przekraczaniu barier, dlatego wybór odpowiedniego ogrodzenia jest dla nich niezmiernie ważny. Siatki pastucha dla kóz zaopatrzone w zintegrowane słupki oferują tutaj idealne rozwiązanie, dostarczając solidnej ochrony, która sprosta nawet najbardziej wymagającym kozim charakterom. Siatka nie tylko zabezpiecza kozy przed ucieczką, ale również chroni przed niechcianymi gośćmi, zapewniając spokojne i bezpieczne środowisko dla hodowli. Idealnie wspomaga wypas sektorowy kóz, siatką możemy łatwo zwiększać pastwisko hodowanym kózkom.

Zrób Pastuch na Wydry - Siatka Uratuje Twoje Ryby

Każdy kto posiada staw lub nawet oczko wodne wie jak dużym problemem może być wydra, która przychodzi w nocy i kradnie ryby. Dla hodowców ryb i zarządców stawów, wydry mogą stanowić poważny problem. Aby ochronić swoje cenne zasoby, zastosowanie siatek do pastuchów elektrycznych na wydry jest skutecznym sposobem na zapobieganie wizytom tych sprytnych drapieżników. Siatka nie tylko uniemożliwia wydrom dostęp do ryb, ale także zapewnia dodatkową ochronę dla obszaru stawu, zwiększając jego bezpieczeństwo i utrzymując ekosystem w równowadze. Dzięki zastosowaniu siatek pastucha, zarówno hodowcy ryb, jak i amatorzy wędkarstwa mogą spać spokojni, wiedząc, że ich wysiłki w hodowli nie pójdą na marne. Siatki elektryczne to nie tylko skuteczna, ale i dyskretna metoda ochrony, która harmonizuje z naturalnym otoczeniem, nie zakłócając lokalnego ekosystemu. Siatę bardzo łatwo rozstawić a gdy wydra przestanie przychodzić i ryzyko ataku ustanie siatkę elektryczną łatwo zwinąć i schować.