Filtr
Produkty 15
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)
 1. Siatka polietylenowa na woliery drobne oczko 1,5 x 1,5 cm czarna na wymiar Siatka polietylenowa na woliery drobne oczko 1,5 x 1,5 cm czarna na wymiar
  BESTSELLERF1871
 2. Siatka polietylenowa na woliery na wymiar oczko 10 x 10 cm Siatka polietylenowa na woliery na wymiar oczko 10 x 10 cm
  BESTSELLERF7051
 3. Siatka polietylenowa na woliery oczko 8 x 8 cm czarna na wymiar Siatka polietylenowa na woliery oczko 8 x 8 cm czarna na wymiar
  BESTSELLERF1870
 4. Siatka wolierowa polietylenowa 6 x 6 cm czarna na wymiar Siatka wolierowa polietylenowa 6 x 6 cm czarna na wymiar
  POLECANEBESTSELLERF4480
 5. Siatka polietylenowa do pokrycia wolier 4 x 4 cm czarna na wymiar Siatka polietylenowa do pokrycia wolier 4 x 4 cm czarna na wymiar
  POLECANEBESTSELLERF4479
 6. Siatka polietylenowa na woliery 2,5 x 2,5 cm czarna na wymiar Siatka polietylenowa na woliery 2,5 x 2,5 cm czarna na wymiar
  POLECANEBESTSELLERF4478
 7. Siatka polietylenowa oczko 2,5 x 2,5 cm zielona na wymiar
  F1093
  Siatka polietylenowa oczko 2,5 x 2,5 cm zielona na wymiar
  7,63 zł 6,20 zł
 8. Siatka z nici polietylenowych oczko 4 x 4 cm zielona na wymiar
  F1098
 9. Siatka z polietylenu węzłowa oczko 6 x 6 cm zielona na wymiar
  BESTSELLERF1099
 10. Linka polietylenowa do zaplatania szycia siatek 50 m Linka polietylenowa do zaplatania szycia siatek 50 m
  POLECANEF7599
  Linka polietylenowa do zaplatania szycia siatek 50 m
  26,90 zł 21,87 zł
 11. Sznur polietylenowy w wałku 1kg do łączenia siatek polietylenowych
  F1872
 12. Linka stalowa 1,5 mm nierdzewna 1 mb
  F7236
  Linka stalowa 1,5 mm nierdzewna 1 mb
  1,76 zł 1,43 zł Już od 1,38 zł
 13. Igła do szycia i łączenia siatek polietylenowych Igła do szycia i łączenia siatek polietylenowych
  F7664
  Igła do szycia i łączenia siatek polietylenowych
  28,60 zł 23,25 zł
Filtr
Produkty 15
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)

Siatki na woliery - polietylenowe

Siatki polietylenowe znajdują szerokie zastosowanie w hodowli szczególnie przy budowie wybiegów ptaków. Nasze siatki doskonale sprawdzają się jako siatki na woliery i najczęściej są wykorzystywane do przykrycia wolier od góry. Można je też stosować na ścianach bocznych. Organizacja przestrzeni dla naszych pierzastych przyjaciół nigdy nie była prostsza dzięki wszechstronnej gamie siatek na wolierę, w tym wyjątkowo trwałej i elastycznej siatce polietylenowej. Jest ona idealna do zabezpieczenia przestrzeni życiowej kur, bażantów i innych nawet najbardziej egzotycznych ptaków. Siatka polietylenowa stanowi doskonały wybór ze względu na swoją wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz elastyczność. Dostępna w różnorodnych rozmiarach i oczkach, zapewnia nie tylko bezpieczeństwo mieszkańców hodowli wolierowych. Wybierając siatkę na wolierę, należy zwrócić uwagę na jej właściwości wytrzymałościowe podatność na erozje i starzenie się. Ważne są łatwość montażu oraz gwarancja długotrwałego i bezproblemowego użytkowanie. Siatka polietylenowa to najlepsze siatki na woliery, dzięki swoim wyjątkowym cechom, są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem, cieszącym się zaufaniem wśród hodowców i miłośników zwierząt, poszukujących niezawodnej ochrony i komfortu dla swoich podopiecznych.

Siatki na woliery z długoletnią gwarancją

Oferowane przez nas siatki na woliery służą do zabezpieczenia wolier od góry. Posiadają materiałową gwarancję długoletniej przydatności. Doskonale sprawdzają się zarówno na małych hobbystycznych wolierach jak i na dużych wolierach o powierzchni ponad 1000m2. Nasze siatki dostarczamy na woliery do największych hodowli drobiu, bażantów, kuropatw, kaczek gdzie montujemy siatki na wolierach o powierzchni 15.000m2 i większe. Każdy kto budował kiedykolwiek wolierę wie jak frustrujące jest gdy użyta siatka po eoku oddziaływania promieniowania słonecznego sparciała i zaczęła rozpadać się w rękach. Używajmy wiec siatek polietylenowych na woliery z gwarancją Fermo.

  Woliera z naszej siatki posiada następujące zalety:

  Trwała i ładna woliera to cel każdego hodowcy ptaków ozdobnych. Używając siatkę sznurkową naszej produkcji masz gwarancję, że przetrwa na wolnym powietrzu minimum 15 lat bez utraty parametrów.

 • Nasze siatki są lekkie i łatwe w montażu

  Siatki na woliery są lekkie i łatwo można je zamontować na wolierze. Nie potrzeba do nich specjalnych podkonstrukcji. Dostarczane są w jednym kawałku. Dlatego wystarczy rozciągnąć je nad wolierą przymocować do bocznego ogrodzenia i woliera jest gotowa.

 • Nasze siatki na woliery są mocne

  Siatki produkujemy w technologii siatki sznurkowej. Każde połączenie nici jest niezależnym węzłem który jest trwale zaciśnięty. Siatki na wolierze zachowują więc swój kształt i wytrzymałość w przypadku uszkodzenia. Siatka nie pruje się w przypadku przecięcia więc nie ma ryzyka, ewentualnego uszkodzenia będzie samo się powiększać.

 • Siatki wolierowe są wytrzymałe na warunki atmosferyczne

  Nasze siatki woliereowe wykonane są solidnego polietylenu z zastosowanym filtrem UV. Nasze siatki są odporne na mróz, wiatr, deszcz, śnieg i słońce. Są więc w pełni odporne na działanie skrajnie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Przez wiele lat mogą być zamontowane na wolierze, wystawione na działanie czynników atmosferycznych a ich wytrzymałość nie ulega pogorszeniu.

Siatki wolierowe robimy na wymiar „od ręki"

Realizujemy na wymiar siatki wolierowe zapewniając ich szybką dostawę do klienta. Na stałe utrzymujemy wysokie stany magazynowe siatek wolierowych o najpopularniejszych rozmiarach w szerokościach: 4m, 7m lub 10m. Siatki przygotowujemy "od ręki" z gotowych pasów w powyższych szerokościach. Długość w takim przypadku jest dowolna. Wystarczy określić długość takiej siatki, a my expressowo zrealizujemy dostawę siatki na wolierę na wymiar.

Siatki na woliery z małym i dużym oczkiem

Siatki na woliery oferujemy standardowo w szerokim zakresie rozmiarów o oczek. Posiadamy siatki z małymi oczkami: 15mm ,25mm ,40mm jak i siatki na woliery o dużych oczkach: 60mm, 80mm, 100mm. To od Ciebie zależy siatkę z jakim oczkiem wybierzesz.

Przykłady zastosowania siatek na woliery:

Rozmiar oczka w siatceGatunki ptaków trzymane w wolierze (przykładowe)
oczko 15mmMałe ptaki śpiewające, Słowiki, szczygły, zięby, papużki faliste i inne.
Także na odchowalniki dla piskląt: kuropatwy, przepiórek, bażantów
Ptaki hodowlane: gołębie, przepiórki, młode bażanty , kuropatwy, perliczki
oczko 25mmOdchów bażantów, kuropatw, perliczek, kury nioski, małe kaczki
Ptaki śpiewające: kosy, słowiki, skowronki itp.
oczko 40mmDorosłe kuropatwy, przepiórki, dorastające bażanty, mniejsze ptaki drapieżne, gołębie kingi
oczko 60mmDorosłe bażanty, tragopany, kaczki, kuraki, większe ptaki drapieżne
oczko 80mmBażanty, gęsi, pawie, czaple, kury domowe
oczko 100mmDuże ptaki ozdobne: indyki, gęsi, żurawie, łabędzie