Filtr
Produkty 13
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)
 1. Kojec klatka wybiegowa zewnętrzna dla królików
  F3512
  Kojec klatka wybiegowa zewnętrzna dla królików
  302,06 zł 245,58 zł
 2. Klatka jednostanowiskowa dla królików ECO-Mini
  F3017
  Klatka jednostanowiskowa dla królików ECO-Mini
  433,97 zł 352,82 zł
 3. Klatka hodowlana dla królików dwa boxy - model STD bez kotników
  F1161
 4. Klatka dla królików z wykotnikiem, karmidłem i poidłem
  F1553
  Klatka dla królików z wykotnikiem, karmidłem i poidłem
  472,90 zł 384,47 zł
 5. Klatka hodowlana dla królików dwa boxy - model STD z jednym kotnikiem Klatka hodowlana dla królików dwa boxy - model STD z jednym kotnikiem
  F1162
 6. Klatka dla królików dwustanowiskowa MAXI z wyposażeniem
  POLECANEF1560
  Klatka dla królików dwustanowiskowa MAXI z wyposażeniem
  530,93 zł 431,65 zł
 7. Klatka dla królików MAXI dwa boksy z wyposażeniem i kotnikiem
  F1562
 8. Klatka dla królików dwa boksy z wyposażeniem
  F1537
  Klatka dla królików dwa boksy z wyposażeniem
  726,07 zł 590,30 zł
 9. Klatka dla królików MAXI dwa stanowiska z pełnym wyposażeniem
  F1564
 10. Klatka dla królików MAXI-LUX do odchowu lub do tuczu z 5 boksami
  F1565
 11. Klatka dla królików MAXI-LUX dla samic z wykotnikami
  F1567
  Klatka dla królików MAXI-LUX dla samic z wykotnikami
  707,69 zł 575,36 zł
 12. Klatka dla królików MAXI-LUX z czterema boksami
  F1569
  Klatka dla królików MAXI-LUX z czterema boksami
  999,13 zł 812,30 zł
Filtr
Produkty 13
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)

Klatki do hodowli królików

W każdej hodowli królików potrzebne są odpowiednie klatkach dla królików. Jest to niezbędny elementy element wyposażenia każdej hodowli, gdyż utrzymywanie królików w klatkach pozwala w łatwy sposób sprawować nadzór nad zwierzętami, dbać o ich dobrostan i utrzymać hodowlę w odpowiedniej czystości.
Posiadamy szeroką ofertę profesjonalnych klatek dla królików, które doskonale sprawdzają się również w małych hodowlach przydomowych.

Budowa klatki dla królików

Nasze klatki wykonujemy z elementów metalowych. W całości obudowane są one z solidnych metalowych siatek, krat zgrzewanych. Dzięki temu w nasze klatki łatwo się czyści i dezynfekuje co pozwala zachować wysoki poziom higieny w całej hodowli. W naszych klatkach na podłogach stosujemy plastikowe ruszta do klatek dla królików. Są one mocne i nie drażnią łap zwierząt, dzięki temu króliki mają zapewniony pełen komfort. Dostęp do środka klatek jest bardzo wygodny poprzez podnoszenie górnej ścinki. Wnętrza klatek wykonane są ergonomicznie, wszystkie elementy są bezpieczne dla zwierząt, dzięki temu króliki w naszych klatkach czują się możliwie maksymalnie komfortowo. Nasze klatki posiadają w komplecie podstawowe wyposażenia, zawierają więc wszystko co jest potrzebne do rozpoczęcia hodowli królików.

  Nasze klatki dostępne są w optymalnych rozmiarach:
 • Klatka dla królika 80cm , nasze klatki mają całkowitą wysokość 80cm
 • Klatki dla królików 100cm to najpopularniejsze klatki dla hodowli profesjonalnych, gdzie oprócz komfortu królików potrzebna jest też optymalizacja miejsca w hodowli
 • Klatki dla królika 120cm są najbardziej popularne dla małych hodowli gdzie oszczędność miejsca schodzi na drugi plan, a częściej w jednej klatce odchowywane są całe rodziny królicze

Akcesoria do klatek dla królików

Wszystkie klatki mają możliwość piętrowania jedna na drugiej. Jeśli chcesz zbudować większy moduł klatek lub potrzebujesz inne elementy wyposażenia klatek dla królików , zobacz naszą ofertę na akcesoria do klatek dla królików.

Drewniana klatka dla królików czy metalowa?

Klatki metalowe łatwo można czyścić dezynfekować. Drewniane klatki dla królików z racji struktury swojego budulca, mogą stanowić trudny do wyeliminowania rezerwuar wszelkich chorób królików. W każdej hodowli z biegiem czasu mogą namnażać się różnego rodzaju patogeny, które w metalowych klatkach utrzymują się tylko na powierzchni metalu. Klatki metalowe łatwo można więc je zneutralizować poprzez ich regularną dezynfekcję.

Klatka dla królików na dwór

Nasze klatki dla królików na dwór nadają się doskonale. Wykonane z metalu są odporne na warunki atmosferyczne. Nie przeszkadza im deszcz, mróz. Nie wymagają one, aby znajdowały się pod dachem. Jeśli chcemy więc trzymać je na dworze nie stanowi to żadnego problemu. Nasze klatki zachowają swoją funkcjonalność w każdych warunkach.