F1537

Klatka dla królików dwa boksy z wyposażeniem

596,12 zł 484,65 zł

Darmowa dostawa
od 89 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Oczekuje na dostawę
Kod produktu:
F1537
Kompletna klatka dwustanowiskowa dla królików. W skład wyposażenia wchodzą dwa kotniki, dwa karmidła oraz dwa poidła dla królików. Całość wykonana z ocynkowanego metalu oraz osadzona na czterech nogach, przez co zapewniona jest stabilna postawa. Świetne rozwiązanie w każdej hodowli królików.

Dzięki poddaniu procesowi ocynkowania, metalowe elementy nie korodują oraz są odporne na działanie środków czyszczących. W trosce o bezpieczeństwo, spód klatki dla królików pokryto odpornym tworzywem sztucznym. Posiadając strukturę kratki, umożliwia spadanie odchodów na specjalną wyjmowaną tacę, w skutek czego utrzymanie czystości w klatce nie jest trudne. Klatka tworzy została przedzielona poprzeczną kratką, która tym samym tworzy dwa boksu na zajęczaki.

Klatka dla królików posiada dwa kotniki. Oba zostały dodatkowo wzmocnione oraz zainstalowano w nich zamykane wieka, aby kontrola hodowcy była jeszcze prostsza. Dołączone poidła butelkowe na metalowej szynie, można w każdej chwili zdemontować i doprowadzić własny system pojenia. Do oferowanego przedmiotu można wybrać rodzaj karmników , jakie mają być dołączone do zestawu - karmidła rynnowe lub zasypowe. Obie opcje zostały zaprezentowane na zdjęciach obok.
Przeznaczenie:
Króliki
Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
100 cm x 50 cm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKlatka dla królików dwa boksy z wyposażeniem
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Klatka dla królików dwa boksy z wyposażeniem