Filtr
Produkty 1-20 z 788
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)
 1. Czipsy kokosowe do napowietrzania gleby brykiet 4,5 kg 50 l Czipsy kokosowe do napowietrzania gleby brykiet 4,5 kg 50 l
  NOWOŚĆF7355
  Czipsy kokosowe do napowietrzania gleby brykiet 4,5 kg 50 l
  45,00 zł 36,59 zł
 2. Włókno kokosowe podłoże 10 mm do kwiatów i terrariów brykiet 5 kg 70 l
  NOWOŚĆF7354
 3. Włókno kokosowe podłoże 6 mm do kwiatów i terrariów brykiet 5 kg 70 l
  NOWOŚĆF7353
 4. Ziemia podłoże do warzyw i pomidorów ekologiczne BIO 50 l
  NOWOŚĆF7351
  Ziemia podłoże do warzyw i pomidorów ekologiczne BIO 50 l
  24,50 zł 22,69 zł
 5. Dolomit nawóz wapno nawozowe z magnezem do trawników i podłoży 20 kg
  NOWOŚĆF7350
 6. Dolomit nawóz wapno nawozowe z magnezem do trawników i podłoży 10 kg
  NOWOŚĆF7349
 7. Wermikulit ogrodniczy drobny 1 - 5 mm napowietrza glebę 5 l Wermikulit ogrodniczy drobny 1 - 5 mm napowietrza glebę 5 l
  NOWOŚĆF7348
 8. Perlit ogrodowy do spulchniania gleby wysiewu gromadzenia wody 20 l
  NOWOŚĆF7347
 9. Perlit ogrodowy do spulchniania gleby wysiewu gromadzenia wody 10 l
  NOWOŚĆF7346
 10. Perlit ogrodowy do spulchniania gleby wysiewu gromadzenia wody 1 l
  NOWOŚĆF7345
 11. Keramzyt ogrodniczy średni 8 - 16 mm drenaż 5 l Keramzyt ogrodniczy średni 8 - 16 mm drenaż 5 l
  NOWOŚĆF7344
  Keramzyt ogrodniczy średni 8 - 16 mm drenaż 5 l
  8,60 zł 6,99 zł
 12. Keramzyt ogrodniczy doniczkowy drobny 4 - 8 mm drenaż 5 l Keramzyt ogrodniczy doniczkowy drobny 4 - 8 mm drenaż 5 l
  NOWOŚĆF7343
 13. Kora ogrodowa mielona 0-30 kompostowana do zakwaszania gleby 20 l
  NOWOŚĆF7342
 14. Ziemia do wysiewu nasion pikowania z włóknem kokosowym 20 l
  NOWOŚĆF7341
 15. Ziemia do wysiewu nasion pikowania z włóknem kokosowym 5 l
  NOWOŚĆF7340
 16. Ziemia do palm juk i dracen podłoże z nawozem 20 l
  NOWOŚĆF7339
  Ziemia do palm juk i dracen podłoże z nawozem 20 l
  12,90 zł 11,94 zł
 17. Ziemia do palm juk i dracen podłoże z nawozem 5 l
  NOWOŚĆF7338
  Ziemia do palm juk i dracen podłoże z nawozem 5 l
  7,90 zł 7,31 zł
 18. Ziemia do storczyków orchidei z nawozem 3 l
  NOWOŚĆF7337
  Ziemia do storczyków orchidei z nawozem 3 l
  9,30 zł 8,61 zł
 19. Ziemia uniwersalna podłoże z nawozem i torfem do kwiatów 50 l
  NOWOŚĆF7336
 20. Ziemia uniwersalna podłoże z nawozem i torfem do kwiatów 20 l
  NOWOŚĆF7335
Filtr
Produkty 1-20 z 788
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)

Gospodarstwo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy skrócony przekrój asortymentu, dostępnego w naszym sklepie dla zaopatrujących się u nas gospodarzy, oraz mniejszych i większych hodowców zwierząt. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najcenniejsze, dlatego staramy się w sposób jasny i przejrzysty udostępniać nasze produkty, z kolei nasi doradcy służą Państwu w każdej chwili fachową wiedzą i pomocą.

Kategorię gospodarstwo podzieliliśmy na kilka drobniejszych podkategorii, obejmujących towary w sposób umożliwiający dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szeroki zakres oferowanych produktów obliguje nas do wyodrębnienia następujących działów:

 • Dezynfekcja i higiena sanitarna
 • Weterynaria i pielęgnacja
 • Ochrona przed szkodnikami
 • Wyposażenie gospodarstwa
 • Siatki dla hodowców
 • Urządzenia ubojowe
 • Ogród i wszystko do ogrodu

W pierwszej z zakładek dezynfekcja i higiena sanitarna znajdą Państwo informacje o produktach przeznaczonych do zapewnienia higienicznych warunków w prowadzonych przez Państwa działalnościach. Wśród hodowców zwierząt bardzo duże znaczenie ma dezynfekcja budynków inwentarskich w obliczu szerzących się ognisk ptasiej grypy, ASF i innych chorób zagrażających zwierzętom. Znajdą tam Państwo środki niezbędne do przeprowadzenia suchej i mokrej dezynfekcji takie jak popularny VIRCON S, czy SANDEZIA. Wśród preparatów niezbędnych do mycia i dezynfekcji wyposażenia, narzędzi i budynków inwentarskich możemy Państwu zaoferować takie detergenty jak RAPICID, FAM30 i inne. Znajdą Państwo również szeroki wybór mat dezynfekcyjnych oraz bramy do kompleksowej dezynfekcji pojazdów, które zgodnie z wymogami UE, powinny się znaleźć na wyposażeniu każdego gospodarstwa w celu ochrony stad przed wnoszeniem i rozprzestrzenianiem się obcych bakterii i zarazków.

W kategorii weterynaria i pielęgnacja możemy zaproponować Państwu sprzęt i narzędzia weterynaryjne do użytku profesjonalnego oraz do zastosowania w każdym większym gospodarstwie hodowlanym takie jak: przyrządy porodowe, strzykawki weterynaryjne, różnorodne kleszcze np. do pielęgnacji kopyt czy produkty do kastracji zwierząt. W tej kategorii znajdą Państwo również szeroki wybór poganiaczy i poskramiaczy dla trzody oraz bydła, a także sztuczne jaja podkładowe dla niosek.

Kolejna zakładka ochrona przed szkodnikami, jak sama nazwa mówi zawiera asortyment, który pozwala ustrzec gospodarstwo przed szkodliwym działaniem insektów i gryzoni bytujących w budynkach inwentarskich (kurniki, chlewnie, obory), w magazynach zbożowych i paszowych jak również w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. W zależności od potrzeb mogą Państwo znaleźć pułapki na gryzonie, kuny, lisy czy wydry. Oferujemy również bardzo szeroki wybór preparatów zwalczających ptaszyńca kurzego, który może oddziaływać na ludzi oraz inne pasożyty bytujące u drobiu, zwierząt futerkowych i zwierząt hodowlanych. Przed dokonaniem zakupu mogą Państwo zapoznać się z właściwościami ziemi okrzemkowej, czy preparatów eliminujących piórojady, tak aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego gospodarstwa.

Zakładka wyposażenie gospodarstwa obejmuje szereg towarów niezbędnych do budowy i konserwacji budynków inwentarskich. Znajdą tam Państwo szeroki wybór opasek zaciskowych, płyt grzewczych dla prosiąt, kabli podłączeniowych oraz produktów umożliwiających utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych oraz w miejscach przebywania zwierząt np. ściągacze do wody czy skrobaki umożliwiające usuwanie najtrudniejszych zabrudzeń inwentarskich.

Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się produkty związane z organizowaniem ogrodzeń dla zwierząt hodowlanych oraz siatek chroniących uprawy i sady przed szkodnikami. W zakładce siatki dla hodowców przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór siatek z drutu ocynkowanego, z tworzywa sztucznego i polietylenowe, siatki zgrzewane i plecione. W zależności od potrzeb mogą Państwo dobrać odpowiednie siatki leśne, siatki przeciw ptakom wyrządzającym szkody sadownicze, siatki przeciw kretom, nornicom oraz siatki do budowy klatek i wolier dla ptaków oraz zwierząt hodowlanych.

Wszelkiego rodzaju skubarki do pierza wraz z akcesoriami oraz kleszcze i lejki ubojowe znajdą Państwo w zakładce urządzenia ubojowe.

Na wyposażeniu każdego gospodarstwa domowego powinny się znaleźć wszelkie, niezbędne do pracy narzędzia ogrodowe. Asortyment ogrodniczy został zawarty w zakładce Ogród i wszystko do ogrodu. Znajdą tam Państwo węże ogrodowe i akcesoria nawadniające, niezbędne w gospodarstwie łopaty, szpadle, grabie, widły czy różnego rodzaju sekatory, siekiery i piły. Dużym zainteresowaniem cieszą się narzędzia FISKARS, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.

Tak zebrany i wyselekcjonowany asortyment oraz odpowiednie kryteria wyboru sprawią, iż zakupy dokonywane w naszym sklepie będą dla Państwa czystą przyjemnością. W przypadku wątpliwości lub problemów ze złożeniem zamówienia, nasi doradcy służą dobrą i fachowa radą oraz pomocą w każdej sprawie.

Polecane - Gospodarstwo