Filtr
Produkty 1-20 z 1115
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)
 1. Strzykawka automatyczna podwójne igły HSW ECO-MATIC TWIN 2/2 ml Strzykawka automatyczna podwójne igły HSW ECO-MATIC TWIN 2/2 ml
  F8106
 2. Strzykawka automatyczna na dwie butelki HSW ECO-MATIC TWIN 1/1 ml Strzykawka automatyczna na dwie butelki HSW ECO-MATIC TWIN 1/1 ml
  F8105
 3. nawóz jesienny do trawników
  NOWOŚĆF7979
  Nawóz jesienny do trawników TARGET 1 kg
  19,90 zł 18,43 zł
 4. Venit na muchy do malowania Venit preparat do malowania na muchy BROS 400 ml
  F7978
  Venit preparat do malowania na muchy BROS 400 ml
  59,90 zł 48,70 zł
 5. Supercyp 6WP środek do oprysku na muchy BROS 200 g Supercyp 6WP środek do oprysku na muchy BROS 200 g
  F7976
  Supercyp 6WP środek do oprysku na muchy BROS 200 g
  47,00 zł 38,21 zł
 6. ONE SHOT Monafog mgła utrwalacz oprysku na komary 250 ml ONE SHOT Monafog mgła utrwalacz oprysku na komary 250 ml
  F7975
  ONE SHOT Monafog mgła utrwalacz oprysku na komary 250 ml
  14,50 zł 11,79 zł
 7. Monafog 1l ONE SHOT Monafog utrwalacz oprysku na komary 1 l
  F7974
  ONE SHOT Monafog utrwalacz oprysku na komary 1 l
  28,91 zł 23,50 zł
 8. Aquatain AMF środek na komary do oczek wodnych 100 ml Aquatain AMF środek na komary do oczek wodnych 100 ml
  F7973
  Aquatain AMF środek na komary do oczek wodnych 100 ml
  18,89 zł 15,36 zł
 9. ONE SHOT Maggots Larvicide preparat na larwy much 1 kg ONE SHOT Maggots Larvicide preparat na larwy much 1 kg
  F7972
  ONE SHOT Maggots Larvicide preparat na larwy much 1 kg
  124,89 zł 101,54 zł
 10. ONE SHOT Sheila 250 trutka na muchy w granulacie do sypania 250 g ONE SHOT Sheila 250 trutka na muchy w granulacie do sypania 250 g
  F7969
 11. Aquatain AMF środek na komary w oczku wodnym, stawie 1 L Aquatain AMF środek na komary w oczku wodnym, stawie 1 L
  F7968
  Aquatain AMF środek na komary w oczku wodnym, stawie 1 L
  87,90 zł 71,46 zł
 12. ONE SHOT Impregnat zwalczający szkodniki drewna 5 l ONE SHOT Impregnat zwalczający szkodniki drewna 5 l
  F7967
  ONE SHOT Impregnat zwalczający szkodniki drewna 5 l
  93,34 zł 75,89 zł
Filtr
Produkty 1-20 z 1115
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)

Gospodarstwo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy skrócony przekrój asortymentu, dostępnego w naszym sklepie dla zaopatrujących się u nas gospodarzy, oraz mniejszych i większych hodowców zwierząt. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najcenniejsze, dlatego staramy się w sposób jasny i przejrzysty udostępniać nasze produkty, z kolei nasi doradcy służą Państwu w każdej chwili fachową wiedzą i pomocą.

Kategorię gospodarstwo podzieliliśmy na kilka drobniejszych podkategorii, obejmujących towary w sposób umożliwiający dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szeroki zakres oferowanych produktów obliguje nas do wyodrębnienia następujących działów:

 • Dezynfekcja i higiena sanitarna
 • Weterynaria i pielęgnacja
 • Ochrona przed szkodnikami
 • Wyposażenie gospodarstwa
 • Siatki dla hodowców
 • Urządzenia ubojowe
 • Ogród i wszystko do ogrodu

W pierwszej z zakładek dezynfekcja i higiena sanitarna znajdą Państwo informacje o produktach przeznaczonych do zapewnienia higienicznych warunków w prowadzonych przez Państwa działalnościach. Wśród hodowców zwierząt bardzo duże znaczenie ma dezynfekcja budynków inwentarskich w obliczu szerzących się ognisk ptasiej grypy, ASF i innych chorób zagrażających zwierzętom. Znajdą tam Państwo środki niezbędne do przeprowadzenia suchej i mokrej dezynfekcji takie jak popularny VIRCON S, czy SANDEZIA. Wśród preparatów niezbędnych do mycia i dezynfekcji wyposażenia, narzędzi i budynków inwentarskich możemy Państwu zaoferować takie detergenty jak RAPICID, FAM30 i inne. Znajdą Państwo również szeroki wybór mat dezynfekcyjnych oraz bramy do kompleksowej dezynfekcji pojazdów, które zgodnie z wymogami UE, powinny się znaleźć na wyposażeniu każdego gospodarstwa w celu ochrony stad przed wnoszeniem i rozprzestrzenianiem się obcych bakterii i zarazków.

W kategorii weterynaria i pielęgnacja możemy zaproponować Państwu sprzęt i narzędzia weterynaryjne do użytku profesjonalnego oraz do zastosowania w każdym większym gospodarstwie hodowlanym takie jak: przyrządy porodowe, strzykawki weterynaryjne, różnorodne kleszcze np. do pielęgnacji kopyt czy produkty do kastracji zwierząt. W tej kategorii znajdą Państwo również szeroki wybór poganiaczy i poskramiaczy dla trzody oraz bydła, a także sztuczne jaja podkładowe dla niosek.

Kolejna zakładka ochrona przed szkodnikami, jak sama nazwa mówi zawiera asortyment, który pozwala ustrzec gospodarstwo przed szkodliwym działaniem insektów i gryzoni bytujących w budynkach inwentarskich (kurniki, chlewnie, obory), w magazynach zbożowych i paszowych jak również w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. W zależności od potrzeb mogą Państwo znaleźć pułapki na gryzonie, kuny, lisy czy wydry. Oferujemy również bardzo szeroki wybór preparatów zwalczających ptaszyńca kurzego, który może oddziaływać na ludzi oraz inne pasożyty bytujące u drobiu, zwierząt futerkowych i zwierząt hodowlanych. Przed dokonaniem zakupu mogą Państwo zapoznać się z właściwościami ziemi okrzemkowej, czy preparatów eliminujących piórojady, tak aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego gospodarstwa.

Zakładka wyposażenie gospodarstwa obejmuje szereg towarów niezbędnych do budowy i konserwacji budynków inwentarskich. Znajdą tam Państwo szeroki wybór opasek zaciskowych, płyt grzewczych dla prosiąt, kabli podłączeniowych oraz produktów umożliwiających utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych oraz w miejscach przebywania zwierząt np. ściągacze do wody czy skrobaki umożliwiające usuwanie najtrudniejszych zabrudzeń inwentarskich.

Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się produkty związane z organizowaniem ogrodzeń dla zwierząt hodowlanych oraz siatek chroniących uprawy i sady przed szkodnikami. W zakładce siatki dla hodowców przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór siatek z drutu ocynkowanego, z tworzywa sztucznego i polietylenowe, siatki zgrzewane i plecione. W zależności od potrzeb mogą Państwo dobrać odpowiednie siatki leśne, siatki przeciw ptakom wyrządzającym szkody sadownicze, siatki przeciw kretom, nornicom oraz siatki do budowy klatek i wolier dla ptaków oraz zwierząt hodowlanych.

Wszelkiego rodzaju skubarki do pierza wraz z akcesoriami oraz kleszcze i lejki ubojowe znajdą Państwo w zakładce urządzenia ubojowe.

Na wyposażeniu każdego gospodarstwa domowego powinny się znaleźć wszelkie, niezbędne do pracy narzędzia ogrodowe. Asortyment ogrodniczy został zawarty w zakładce Ogród i wszystko do ogrodu. Znajdą tam Państwo węże ogrodowe i akcesoria nawadniające, niezbędne w gospodarstwie łopaty, szpadle, grabie, widły czy różnego rodzaju sekatory, siekiery i piły. Dużym zainteresowaniem cieszą się narzędzia FISKARS, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.

Tak zebrany i wyselekcjonowany asortyment oraz odpowiednie kryteria wyboru sprawią, iż zakupy dokonywane w naszym sklepie będą dla Państwa czystą przyjemnością. W przypadku wątpliwości lub problemów ze złożeniem zamówienia, nasi doradcy służą dobrą i fachowa radą oraz pomocą w każdej sprawie.