BESTSELLERF3268

Pułapka żywołowna na jastrzębie z boksem na żywą przynętę HAWK-SYSTEM-PLUS

253,29 zł 205,93 zł
Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F3268

Solidna pułapka żywochwytna do łapania jastrzębi, myszołowów i innych ptaków drapieżnych. Zasadzka posiada klatkę do umieszczenia żywej przynęty, która skutecznie zwabi drapieżnika. Sidło na jastrzębie to idealne rozwiązanie dla hodowców gołębi, drobiu czy innych ptaków ozdobnych. Pułapka na ptaki drapieżne pozwala skutecznie i w humanitarny sposób złapać szkodnika.

Klatka na przynętę została wykonana z drutu ocynkowanego o średnicy 2 mm i jest pomalowana proszkowo na kolor zielony dla lepszego kamuflażu. Chwytak przytwierdzony do góry klatki został zrobiony z grubego, 6 mm drutu ocynkowanego, który również został pokryty warstwą zielonej farby. Do krawędzi łapacza przyczepiona jest mocna siatka polietylenowa z oczkami o wymiarach 25x25 mm. Siatka jest bardzo wytrzymała i odporna na zrywanie, dzięki czemu drapieżnik zostanie skutecznie unieszkodliwiony. Klatkę z chwytakiem łączy się za pomocą dwóch śrub mocujących. Pułapka na jastrzębie jest przeznaczona do samodzielnego montażu, w zestawie dołączona jest instrukcja obsługi. Przygotowanie pułapki do użytku jest szybkie i proste w realizacji.

Niewątpliwą zaletą oferowanej pułapki na ptaki drapieżne jest możliwość umieszczenia żywej przynęty, mp. kury czy gołębia jako przynęty. Chwytak jastrzębi działa na zasadzie zatrzaskowej, w momencie poruszenia obręczy mechanizm sprężynowy zaciśnie sidło i skutecznie uwięzi drapieżnika. Oferowana żywołapka na ptaki drapieżne może być używana do chwytania różnych ptaków o średniej wielkości.

Wymiary pułapki na jastrzębie:

 • klatka na przynętę: 37x37 cm, wysokość 22 cm
 • chwytak: średnica 96,5 cm

  W ofercie sklepu dostępna również pułapka bez klatki na żywą przynętę, do przymocowania w dowolnym miejscu, np. bezpośrednio górze woliery.

  UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

 • Opisywany produkt:
  Nie
  Wykluczenie z darmowej dostawy:
  Nie
  Zastosowanie:
  Ptaki
  Typ pułapki:
  Z boksem na żywą przynęte
  Materiał:
  stal ocynkowana, polietylen
  Wymiary:
  klatka 37x37x22, średnica chwytaka 96,5 cm
  Kolor:
  zielony, czarny

  Zaloguj się, żeby dodać opinię

  Zaloguj się
  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt

  Pułapka żywołowna na jastrzębie z boksem na żywą przynętę HAWK-SYSTEM-PLUS