F1153

Pułapka na myszy - automatyczna wielosekwencyjna

29,41 zł 23,91 zł
  • Kup 2 po 27,95 zł 22,72 zł za każdy i zaoszczędź 5%

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1153
Bardzo skuteczna i niezawodna sekwencyjna pułapka na myszy. Nie wymaga ciągłego nastawiania, pilnowania przynęty i wyrzucania schwytanych myszy. Pułapka jest w pełni humanitarna i 100% bezpieczna dla myszy. Nie zabija nie rani, chwyta wiele myszy na raz nie robiąc im krzywdy.

Jest to jedyne skuteczne rozwiązanie problemu inwazji myszy. Wyposażona jest w 2 specjalne zapadki grawitacyjne - mysz wchodzi do środka i nie może się już wycofać dodatkowo zapadka automatycznie ustawia się na schwytani kolejnej myszki. Zlapać kilka czy nawet kilkanaście myszy na raz nie stanowi najmniejszego problemu.

Oferowana pułapka stanowi alternatywę dla pułapek zatrzaskowych i trutek na myszy. Jest ekologiczna i humanitarna. To my decydujemy co zrobić z żywymi schwytanymi myszami, a wiadomo że użycie trucizny na myszy wiąże się z problemem martwych myszy które zalegają w kontach i zakamarkach częstokroć rozkładające się myszy niosą smród i odór roznoszący się długotrwale po całych posesjach.

Pułapka jest solidnie wykonana z metalu, jedynie górna pokrywka jest przezroczysta. Pułapka posłuży wiele lat i na pewno stanowić będzie najskuteczniejszy środek deratyzacyjny - lepszy od kota, pułapek zatrzaskowych i trutek.

W celu zwiększenia skuteczności działania, polecamy zastosować wabik zbożowy w kostkach, który można znaleźć w naszej ofercie
Zastosowanie:
Myszy i szczury
Typ pułapki:
Dwuwejściowa
Materiał:
stal ocynkowana, tworzywo sztuczne
Wymiary:
28 x 21 x 6 cm
Kolor:
szary
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPułapka na myszy - automatyczna wielosekwencyjna
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Pułapka na myszy - automatyczna wielosekwencyjna