F4228

Pułapka żywochwytna na szczury - automatyczna wielosekwencyjna

F4228
74,32 zł
W magazynie
*.
14 dni na zwrot*
Opis

Skuteczna i automatyczna pułapka dedykowana do chwytania szczurów i innych większych gryzoni. Chwytak XL jest powiększoną wersją niezawodnej sekwencyjnej łapki na myszy.

Pułapka na szczury jest wygodna w użytkowaniu. Nie ma konieczności jej nastawiania, a także usuwania schwytanego gryzonia. Łapacz szczurów posiada dwa niezależne wejścia wyposażone w zapadki grawitacyjne. Gryzoń po przedostaniu się do wnętrza pułapki nie ma możliwości wydostania się z niej, a mechanizm urządzenia jest już gotowy do schwytania kolejnego gryzonia.

Łapka na szczury posiada dwa okienka rewizyjne, przez które obserwować można jej zawartość. Pułapka jest w pełni humanitarna, nie rani schwytanych gryzoni. W jej wnętrzu umieścić można przynętę lub wabik.

Całość wykonana została z wysokiej jakości stali ocynkowanej, odpornej na korozję i inne trudne warunki. Pułapka ze względu na kształt i kolor nie rzuca się w oczy. Z powodzeniem można z niej korzystać w pomieszczeniach mieszkalnych, komercyjnych, a także halach, magazynach i innych miejscach w których występują szczury.

Wymiary:

  • Długość: 36 cm
  • Szerokość: 16 cm
  • Wysokość: 6 cm
  • Wymiary wejścia: 4,5x5 cm

Parametry
Zastosowanie Myszy i szczury
Typ pułapki Dwuwejściowa
Materiał Stal ocynkowana, Tworzywo sztuczne
Wymiary 36x16x6 cm
Kolor Szary
Opinie

Brak opinii

Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.

Napisz własną opinię

Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Ładowanie...