F1946

Żywochwytna pułapka na szczury - RAT PRISON

30,63 zł 24,90 zł
Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1946
Pułapka przeznaczona do łapania szczurów i innych gryzoni, które zagnieździły się w oborach chlewniach czy kurnikach. Jest niezbędna, gdy chcemy pozbyć się szczura z woliery lub innego gryzonia z magazynu czy przechowalni.

Klatka ma wymiary 27x9,5x9cm. Cała pułapka łącznie z uchwytem do otwierania klapy wejściowej ma wysokość 21cm. Pułapka do zwalczania gryzoni wykonana została z zgrzewanej siatki stalowej o szerokości oczek 13x13mm i drutu grubości 0,8mm. Wszystkie części metalowe zostały pokryte warstwą ochronną cynku, dzięki czemu może ona być również wykorzystywana na zewnątrz.

Nastawianie pułapki do zwalczania szczurów jest bardzo proste. Żywołapka na szczury działa na zasadzie zapadni połączenej ze sprężyną. Wystarczy uchwyt od klapy drzwi przełożyć przez rączkę zamontowaną na klatce i ją zaczepić na specjalnym haku. Na nim należy umieścić przynętę. Szczur zwabiony łatwym pokarmem będzie próbował go wyszarpać, co zwolni blokadę drzwi, które natychmiast się zamkną. Mocna sprężyna przytrzymująca klapę nie pozwoli aby szczur samodzielnie wydostał się z tej pułapki.

Jest to bardzo dobra samołapka, na którą złapie się nawet przebiegły szczur. Szybko i skutecznie zlikwidujemy szczura lub innego gryzonia z domu lub piwnicy. Łapka żywołowna na szczury jest szczególnie polecana gdy nieskuteczne stają się trutki lub odstraszacze na gryzonie.

Opisywany produkt:
Nie
Wykluczenie z darmowej dostawy:
Nie
Zastosowanie:
Myszy i szczury
Typ pułapki:
Jednowejściowa
Materiał:
stal ocynkowana, drewno
Wymiary:
27x9,5x9cm, całkowita wysokość z rączką otwierającą klapę 21cm
Kolor:
szary

Zaloguj się, żeby dodać opinię

Zaloguj się
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Żywochwytna pułapka na szczury - RAT PRISON