F1159

Strzykawka automatyczna HSW ECO-MATIC 2 ml

198,91 zł 161,72 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1159
Strzykawka automatyczna ECO- MATIC o pojemności 2 ml jest produktem niemieckiej firmy Henke Sass Wolf -HSW. Posiada mechanizm automatycznego samouzupełniania ustalonej dawki leku z zamontowanej na specjalnym trzpieniu butelki.

Strzykawka wykonana jest z tworzywa sztucznego na bazie nylonu, natomiast głowica z metalu. Tego typu materiały zapewniają niezwykłą trwałość i wytrzymałość produktu, jednocześnie pozwalając na utrzymanie czystości i higieny na najwyższym poziomie. Automatyczne dozowanie strzykawki pozwala na wykonanie wielu szczepień bądź zastrzyków bez męczenia rąk. Innowacyjny i nowoczesny kształt sprawiają, że strzykawki ECO- MATIC są coraz częściej wybierane przez hodowców i weterynarzy.

 • Strzykawka o pojemności 2 ml jest idealna do zastosowania dla niedużych zwierząt np.: psów, kotów, drobiu, gryzoni czy ptactwa.
 • Strzykawki ECO- MATIC posiadają specjalny kształt, dzięki któremu przeprowadzenie dużej akcji szczepień nie stanowi problemu. Dodatkowo ogromnym ułatwieniem jest automatyczne i precyzyjne dawkowanie medykamentu.
 • Strzykawka posiada mocowanie Luer lock można, więc dopasować do niej igły dostępne w aptece bądź specjalistycznych sklepach.


 • Szczególnie polecamy igły weterynaryjne wielorazowego użytku produkcji niemieckiej HSW. Igły nie wchodzą w skład zestawu - należy je dokupić oddzielnie.
  Do strzykawki dostępne są części zamienne.
  Wymiary:
  Pojemność 2ccm, dawkowanie bezstopniowe od 0,2 do 2ml
  Napisz własną recenzję
  Dodaj opinięStrzykawka automatyczna HSW ECO-MATIC 2 ml
  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt

  Strzykawka automatyczna HSW ECO-MATIC 2 ml