F1671

Strzykawka weterynaryjna samouzupełniająca HSW UNI-MATIC 2 ml z wężem

472,30 zł 383,98 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1671
Profesjonalna strzykawka automatyczna 2 ml z systemem samouzupełniania. Strzykawkę charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania oraz uniwersalność - może być stosowana do szczepienia drobiu, krów, owiec i innych zwierząt. Za produkcję odpowiedzialna jest firma HENKE SASS WOLF, której produkty cenią zawodowi lekarze weterynarii i hodowcy z całego świata. Chociaż strzykawka automatyczna posiada wyprowadzony wężyk, jednak może być także wyposażona w głowicę mocującą butelkę.

Dużą zaletą oferowanej strzykawki jest bezstopniowa regulacja dawki od 0 do 2 ml. Co ważne, kontrola aplikowanej dawki następuje w bardzo precyzyjny sposób. Strzykawka samouzupełniająca świetnie leży w dłoni. Wyposażono ją w system Pin-Lock, który pozwala na zmianę ułożenia węża w dowolnej chwili.

Strzykawka weterynaryjna z wężem została wykonana z wytrzymałych materiałów - duraluminium, mosiądzu i tworzywa. Warto zaznaczyć, że nawet po długiej eksploatacji nie ma problemu z serwisowaniem sprzętu - części zamienne dostępne są w naszej ofercie. Produkt przystosowany jest do mocowania igły Luer Lock.
Wymiary:
dawkowanie od 0 do 2 ml - bezstopniowa regulacja dawki
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięStrzykawka weterynaryjna samouzupełniająca HSW UNI-MATIC 2 ml z wężem
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Strzykawka weterynaryjna samouzupełniająca HSW UNI-MATIC 2 ml z wężem