F1553

Klatka dla królików z wykotnikiem, karmidłem i poidłem

537,97 zł 437,37 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1553
Jednostoiskowa klatka dla królików z pełnym wyposażeniem. Klatka wykonana z solidnych materiałów, gwarantuje wysoką wytrzymałość. Zastosowanie specjalnych wzmocnień sprawia, że klatka posiada dużą stabilność. Całość zawiera pełne wyposażenie, co pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie hodowli.

W skład wyposażenia opisywanej klatki dla królików wchodzą kotnik, poidło butelkowe oraz karmidło zasypowe. Wszystkie te elementy, podobnie jak sama klatka dla królika, zostały wykonane z metalu ocynkowanego. Dzięki temu możemy mieć pewność, że żadne części składowe nie ulegną korozji.

Ponadto, spód klatki tworzy specjalny ruszt z tworzywa sztucznego, co daje nam pewność, że zwierzęta nie skaleczą się o żadne ostre krawędzie. Podobnie jak w innych modelach klatki hodowlanej dla królików, pomiot spada przez otwory w ruszcie bezpośrednio na wyjmowaną tacę, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości.

Dodatkowo, załączone poidło butelkowe można w każdej chwili zdemontować i zainstalować własny system pojenia. Klatka z wyposażeniem dla królików dostarczana jest w złożonej formie. Istnieje możliwość piętrowania kilku klatek, jedna na drugiej przy użyciu dedykowanych łączników.
Przeznaczenie:
Króliki
Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
100 x 50 cm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKlatka dla królików z wykotnikiem, karmidłem i poidłem
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Klatka dla królików z wykotnikiem, karmidłem i poidłem