F1569

Klatka dla królików MAXI-LUX z czterema boksami

1 028,18 zł 835,92 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1569
Funkcjonalna klatka hodowlana dla królików z czterema niezależnymi boksami. Idealnie nadaje się do prywatnej, ekologicznej oraz pół-intensywnej hodowli królików. Specjalna konstrukcja klatki pozwala na wiele praktycznych zastosowań.

Niniejszą klatkę dla królików wyposażono w jedno przestrzenne stanowisko (ok. 55 x 50 cm) do utrzymania samicy. Boks ten posiada specjalny kotnik, w którym zwierzę swobodnie może powić młode. Dodatkowe 3 zagrody można przeznaczyć do odchowu czy utrzymania samych samców, bądź hodowli królików do tuczu - pomieścić w nich można od 2 do 5 sztuk (w zależności od rasy zwierzęcia).

Oferowana klatka do hodowli królików wykonana została z najlepszych materiałów, które zapewniają trwałość oraz wytrzymałość produktu. Każdy z czterech boksów posiada oddzielną linię pojenia, którą można bezpośrednio wpiąć pod cały system lub podłączyć do zasobnika. Ponadto każde stanowisko wyposażono w specjalne karmidło zasypowe o zwiększonej pojemności. Co więcej górna część klatki została wydzielona jako paśnik na siano czy zielonkę. Dodatkowym atutem klatki dla królików jest konstrukcja podłoża ze specjalnie wysuwaną szufladą, na którą ląduje pomiot i inne nieczystości pochodzące od hodowanych zwierząt. Dzięki takiej budowie czyszczenie klatki nie jest pracochłonne.

Korzystnym rozwiązaniem jest możliwość piętrowania klatek jedna na drugiej. Każda klatka MAXI-LUX ma wymiary 150 x 55 x 80 cm. Składa się z czterech osobnych boksów w których można umieszczać zwierzęta w dowolnej konfiguracji.

Przeznaczenie:
Króliki
Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
150 x 55cm (Wysokość całkowita: 80cm)
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKlatka dla królików MAXI-LUX z czterema boksami
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Klatka dla królików MAXI-LUX z czterema boksami