F1161

Klatka hodowlana dla królików dwa boxy - model STD bez kotników

F1161
857,26 zł
W magazynie
*.
14 dni na zwrot*
Opis
Uniwersalna klatka dla królików przeznaczona do hodowli przydomowych i pół profesjonalnych. Wykonana z mocnej kraty stalowej ocynkowanej. Spód klatki stanowi ruszt listwowy zapewniający komfort i dobrostan utrzymywanych w klatce królików. Pod podłogą znajduje się taca na pomiot. Taca ta stanowi wysuwaną półkę która łatwo wyciągamy by wyrzucić nieczystości. Drzwiczki stanowi górna krata klatki co sprawia, iż podczas prac inwentarskich nie ma ryzyka ucieczki królików z klaki.

Klatka posiada 2 niezależne boksy o wymiarach 50x50cm i wysokości około 40cm każdy , w szczególnych przypadkach przegrodę można usunąć dzięki czemu możemy stworzyć jedno duże stanowisko o powierzchni pół metra kwadratowego. Klatka dedykowana jest dla ras królików średnich.
    Klatka występuje w 2 wersjach z dwoma różnymi typami karmideł
  • klatka z karmidłem rynnowym - jedno wspólne karmidło dla 2 boksów umiejscowione w środkowej części klatki.
  • klatka z karmidłami zasypowymi - każdy boks ma oddzielne i niezależne karmidło zasypowe.
  • W każdym modelu zainstalowane są w zestawie poidła butelkowe metalowe na szynie oraz centralny paśnik drabinkowy na zielonkę, siano lub warzywa.

Klatki przygotowane są do zamocowania dedykowanych kotników zewnętrznych posiadają specjalne uchwyty oraz zasuwany otwór na bocznej ściance.
Klatki można piętrować jedna na drugiej i układać w segmenty przy użyciu specjalnych łączników.
Parametry
Przeznaczenie Króliki
Materiał Stal ocynkowana
Wymiary wysokość całkowita: ~65cm, głębokość: 50cm, szerokość: 100cm, wymiary bosku 50x50cm, - wysokość boksu~40cm
Opinie

Brak opinii

Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.

Napisz własną opinię

Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Ładowanie...