Tysiące towarów gotowych do wysyłki

Duża powierzchnia magazynowa mieszcząca się w Piotrowie k. Kalisza pozwala utrzymywać wysokie stany magazynowe, sięgające ponad 250 tysięcy produktów. Posiadamy szeroki asortyment sprzętu zootechnicznego oraz części zamiennych, który kompleksowo zaopatruje hodowców, firmy, instytucje publiczne. Utrzymywane przez nas wysokie stany magazynowe pozwalają zapewnić płynność produkcji w trudnych czasach pandemii oraz wirusów ptasiej grypy i afrykańskiego pomoru świń.

Otwarcie kurnika Otwarcie kurnika

Prowadząc sklep dla hodowców, zdajemy sobie sprawę jak ważna jest szybka realizacja zamówienia. W przypadku awarii elementu wyposażenia hodowli np. systemu pojenia czy karmidła, kluczowe jest szybkie naprawienie usterki i tym samym zapewnienie zwierzętom odpowiedniego dobrostanu. Z tego powodu FERMO utrzymuje wysokie stany magazynowe. Jako hurtownia dla hodowców zwierząt jesteśmy w stanie błyskawicznie zrealizować zamówienie i nawet w ciągu 24h dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce.

Hurtownia zootechniczna FERMO w swojej ofercie posiada tysiące pozycji. Co ważne, nasza oferta każdego dnia się rozwija. Stale rozbudowujemy nasz asortyment tak, aby nasi klienci mogli liczyć na kompleksową obsługę z zakresu akcesoriów do hodowli zwierząt.

Oprócz dostępności towarów, istotna jest także właściwa infrastruktura magazynu oraz logistyka. Przykładamy do nich również wielką wagę, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie sprawnie realizować kilkaset zamówień dziennie. Korzystamy jedynie z najlepszych firm kurierskich i sprawdzonych przewoźników, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć każdy rodzaj towaru od małego poidła do silosu paszowego.