PROMOCJA 14%F1209

Owoskop do prześwietlania jaj - diodowy

Cena promocyjna 119,00 zł 96,75 zł Regular Price 139,00 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1209

Prześwietlanie jaj podczas procesu inkubacji jest niezmiernie istotne. Dzięki temu można określić czy zarodek rozwija się prawidłowo. Do tego typu czynności wykorzystuje się owoskopy.

Prezentowany produkt jest w 100% bezpieczny i w żadnym razie nie uszkadza zarodka w środku jaja. Super mocne, białe światło umożliwia szczegółowe sprawdzenie zarodka w jajku.

prześwietlanie jaj Za pomocą diodowej lampy o odpowiednim natężeniu światła można prześwietlić jajko by uwidocznić jego zawartość. Specjalny klosz osłaniający lampkę, pozwala na przyłożenie urządzenia bezpośrednio do skorupki jajka. Oferowany owoskop dzięki temu, że pobiera mało energii elektrycznej praktycznie się nie nagrzewa. Pozwala to na długą pracę urządzenia bez konieczności jej przerywania oraz obaw, że będzie miała negatywny wpływ na efekt inkubacji. Prześwietlarka jest niewielkich rozmiarów, lekka, a przez to i niezwykle poręczna. Aby włączyć owoskop należy nacisnąć czerwony guzik na obudowie. Po jego zwolnieniu urządzenie automatycznie się wyłączy.

Prezentowany owoskop stanowi doskonałe narzędzie do prześwietlania jaj. W komplecie z prześwietlarką znajduje się zasilacz oraz 2 gumowe końcówki o różnej wielkości otworów. Dzięki temu lampa ta jest uniwersalna i prześwietla praktycznie każdej wielkości jajo. Produkt spełnia wymogi unijnej dyrektywy RoHS oraz posiada certyfikat CE. W zestawie moduł bateryjny, który umożliwi bezprzewodowe używanie owoskopu.

Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięOwoskop do prześwietlania jaj - diodowy
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Owoskop do prześwietlania jaj - diodowy