F1919

Mocna krata zgrzewana MULTI2 podwójny ocynk, 50x50mm, drut 2mm, 25mb

F1919
366,28 zł
Dostępny w ciągu 7 dni
*.
14 dni na zwrot*
Opis
Solidna i trwała krata ogrodzeniowa wykonana z 2mm ocynkowanego drutu stalowego zgrzewanego maszynowo w bardzo wysokiej temperaturze. Tak przygotowana krata została powtórnie powlekana warstwą cynku, aby uzyskać zwiększoną trwałość i odporność stali na korozje i szkodliwe czynniki. Powyższa siatka jest jednocześnie bardzo lekka i łatwa w przenoszeniu. Siatki te są proste w obróbce i montażu, mogą być łączone z różnymi rodzajami materiałów jak drewno, tworzywo czy metalowe profile.

Krata zgrzewana zbudowana jest z kwadratowych oczek o szerokości 50x50mm. Idealnie nadaje się do budowy solidnych płotów i ogrodzeń dla zwierząt. Jest bardzo dobrym materiałem na klatki dla zwierząt futerkowych, nutrii, soboli, jak również dla dużego drobiu.
Może być również wykorzystywana do budowy wolier dla ptaków czy zagród dla zwierząt. Wielu hodowców wykorzystuje tego rodzaju kraty z bardzo dużym oczkiem do budowy frontowych ścian czy drzwi klatek dla ptaków, królików lub innych zwierząt, jako kraty przez które można podawać paszę i karmę bez potrzeby wchodzenia/otwierania klatek.

Oprócz tego ta mocna siatka zgrzewana jest wykorzystywana w wielu dziedzinach przemysłu, budownictwa czy rolnictwa jako osłony na okna, maszyny, do wzmacniania czy zbrojenia konstrukcji, do dzielenia przestrzeni, budowy przejść do osłaniania drzew, krzewów lub zabezpieczania upraw.

Siatka dostarczana jest do klienta w rolce. Cena dotyczny arkusza siatki o długości 25mb i wysokości 1m.

Parametry
Rodzaj siatki Zgrzewana
Materiał Stal ocynkowana
Grubość drutu 2 mm
Rozmiar oczka 50 mm
Szerokość siatki 1 m
Długość siatki 25 m
Opinie

Brak opinii

Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.

Napisz własną opinię

Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Ładowanie...