F1566

Klatka wystawowa dla drobiu - uniwersalna

494,13 zł 401,73 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1566
Funkcjonalna oraz praktyczna klatka wystawowa przeznaczona dla hodowanego drobiu ozdobnego oraz domowego. Oferowany produkt znajduje wiele różnych zastosowań, m. in. jako klatka do ekspozycji ptaków podczas wystaw, separatka dla chorych osobników, kojec, w którym drób poddawany jest zabiegom pielęgnacyjno - leczniczym itp.

Klatka w całości wykonana została z metalu dodatkowo ocynkowanego, co wzmacnia jej trwałość i nadaje wyjątkowy wygląd. Niniejsza klatka powszechnie wykorzystywana jest podczas różnego rodzaju pokazów jako klatka wystawowa dla ptaków ozdobnych, właśnie ze względu na wysoką estetykę oraz profesjonalne wykończenie. Popularnie hodowcy korzystają z niej podczas wystaw gołębi.

Przemyślana konstrukcja klatki wystawowej dla drobiu maksymalnie ułatwia wszelkie czynności wykonywane w każdej hodowli ptaków. Uchylna górna ścianka klatki pozwala na swobodny dostęp do jej wnętrza. Z tego względu umieszczenie zwierząt w środku oraz późniejsze zabiegi nie stanowią żadnego problemu.

Klatka wystawowa dla drobiu wyposażona jest w wygodne karmidła korytkowe, z których ptaki mogą pobierać pokarm. Co więcej klatkę można bezproblemowo zdemontować, a następnie skręcić, co sprawia, że zabiera mało miejsca i jest wygodna do przewożenia.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKlatka wystawowa dla drobiu - uniwersalna
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Klatka wystawowa dla drobiu - uniwersalna