F1552

Sprężyna do wolier z zaczepami do zamykania klapy klatki - 70 mm

5,23 zł 4,25 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1552
Niezwykle praktyczna oraz profesjonalnie wykonana sprężyna ze specjalnymi zaczepami przeznaczona do zabezpieczania drzwiczek klatki dla zwierząt przed nieprzewidzianym ich otwarciem. Doskonale sprawdza się w każdej hodowli klatkowej i wolierowej różnego gatunku królików, ptaków czy gryzoni.

Sprężyna wyposażona w mocne zaczepy jest bardzo łatwa do zamocowania na ścianach klatki (praktycznie w każdym dogodnym miejscu). Niniejszy element okazuje się być szczególnie przydatny podczas rutynowych czynności pielęgnacyjnych i kontrolnych wykonywanych w codziennej pracy przy chowie zwierząt.

Sprężyna do zamykania klatek wykonana została z najwyższej jakości materiałów - stal ocynkowana, co sprawia, że jest niezwykle wytrzymała oraz trwała. Zastosowany przy produkcji sprężyny drut o średnicy 1,2 mm zapewnia solidne zamocowanie drzwiczek klatki. Produkt składa się z 28 zwojów (średnica zwojów wynosi 10 mm). Całkowita długość sprężyny z zaczepami bez rozciągania wynosi 47 mm - można ją rozciągnąć do maksymalnej długości 70 mm.

W ofercie dostępne są sprężyny o następujących długościach: 105 mm, 80 mm i 65 mm.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSprężyna do wolier z zaczepami do zamykania klapy klatki - 70 mm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Sprężyna do wolier z zaczepami do zamykania klapy klatki - 70 mm