F1561

Blaszki zaciskowe do budowy klatek i siatek - fi 6 mm

12,07 zł 9,81 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1561
Oferowane spinki przeznaczone są do trwałego i mocnego łączenia elementów drucianych wszelkiego typu klatek i siatek dla zwierząt hodowlanych. Blaszki do budowy klatek stanowią niezastąpione narzędzie przy konstruowaniu klatek dla królików, szynszyli i innych gryzoni. Specjalna zaokrąglne zakończenie spinki o długości 23 mm i średnicy 6 mm pozwala na łatwe założenie w wybranym miejscu.

Blaszki zaciskowe do łączenia krat klatki wykonane są ze stali ocynkowanej, dzięki czemu są bardzo solidne oraz wytrzymałe. Mocowanie spoiwa do ścian klatki jest bardzo proste za pomocą specjalnego narzędzia - zasiskarki do budowy klatek.

Niniejsza spinka do zaciskarek doskonale nadaje się do łączenia podzespołów przy konstruowaniu złożonego systemu pojenia czy karmienia. Idealnie sprawdza się również przy instalacji drzwiczek w klatce - blaszka służyć wtedy będzie jako zawias.

Budowa czy naprawa klatek nie jest sprawą łatwą, a łączenie jej poszczególnych elementów sprawia hodowcom nie lada kłopot. Dzięki blaszce do budowy klatek zacisk spajający wszystkie części jest wytrzymały i na pewno nie ulegnie przerwaniom.

Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
Długość bez zaokrąglonej końcówki: 23 mm Średnica: 6mm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięBlaszki zaciskowe do budowy klatek i siatek - fi 6 mm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Blaszki zaciskowe do budowy klatek i siatek - fi 6 mm