F1551

Sprężyna z zaczepami do zamykania drzwi klatek dla zwierząt - 65 mm

4,94 zł 4,02 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1551
Praktyczna oraz uniwersalna sprężyna z zaczepami służy do łatwego zamocowania do ścian klatki uniemożliwiając niespodziewane otwarcie się drzwiczek. Stanowi bardzo pożyteczny element, który niezmiernie przydaje się podczas codziennych rutynowych czynności pielęgnacyjnych i rewizyjnych przy chowie zwierząt.

Sprężyna do zamykania klatek w całości wykonana została ze stali ocynkowanej, dzięki czemu jest niezwykle trwała oraz wytrzymała. Wykorzystany przy produkcji mocny materiał (drut o średnicy 1,2 mm) daje gwarancję solidnego zabezpieczenia klapy klatki przed samoczynnym otwarciem.

Sprężyna do klatek wyposażona jest w specjalny zaczep, który umożliwia bezproblemowe przymocowanie niniejszej części praktycznie w każdym miejscu woliery czy klatki dla zwierząt. Produkt składa się z 21 zwojów, których średnica wynosi 10 mm.

Całkowita długość sprężyny z zaczepami wynosi 65 mm i stanowi najkrótszą z dostępnych w ofercie sprężyn do woliery (w sprzedaży posiadamy jeszcze sprężyny o następujących długościach: 105 mm, 80 mm i 70 mm).

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSprężyna z zaczepami do zamykania drzwi klatek dla zwierząt - 65 mm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Sprężyna z zaczepami do zamykania drzwi klatek dla zwierząt - 65 mm