Jako jeden z czołowych sklepów internetowych branży zootechnicznej oraz wyposażenia ferm drobiu mamy zaszczyt poinformować, iż w dniu 7 października 2023 nastąpiło oficjalne otwarcie naszego stacjonarnego salonu sprzedaży. Nowoczesny Showroom został tak przygotowany, aby zadowolić zarówno mniejszych jak i większych hodowców wszelakiego drobiu, zwierząt futerkowych, psów i kotów. Nowoczesna, dobrze wyposażona sala sprzedaży, kompetentny zespół doradców oraz wysoka jakość produktów – to ważne aspekty, na które mogą liczyć odwiedzający nas klienci.

Proponowane przez nas rozwiązania w zakresie wyposażenia ferm drobiu i budynków inwentarskie, sytemy wentylacji i ogrzewania nierdzewne jarzma i jednostki kontrolne, czujniki pojemności, linie pojenia i karmienia, systemy mocowań oraz wiele innych aspektów zostały udostępnione w jedynym tego rodzaju sklepie w regionie południowej Wielkopolski.

Już od godzin porannych zespół pracowników Fermo rozpoczął przygotowania, aby jak najlepiej przyjąć pierwszych klientów tego dnia. Zadbano o odpowiedni wystrój związany z otwarciem nowego Showroomu, a na odwiedzających czekały słodkie przekąski i kawa. Dla pierwszych pięćdziesięciu klientów przygotowano vouchery na zakupy w sklepie stacjonarnym, z kolei dzieci mogły liczyć na balony, kolorowanki i słodkości.

Tuż przed godziną 8 pojawili się pierwsi klienci, zainteresowani ofertą naszego sklepu. Przygotowana sala sprzedaży z wyposażeniem i akcesoriami dla zwierząt wzbudzała duże zainteresowanie i uznanie kupujących. Miłym zaskoczeniem było również przybycie czworonożnych przyjaciół, których opiekunowie przybyli w celu nabycia najlepszej karmy dla psów i kotów.

Choć firma Fermo działa już na rynku od wielu lat i cieszy się ugruntowaną pozycją w branży, to reprezentacyjny Showroom daje każdemu odwiedzającemu możliwość obejrzenia produktów, czy wzięcia w rękę interesujących przedmiotów z zakresu wyposażenia hodowli. Profesjonalny zespół sprzedaży Fermo zawsze służy informacją i doradztwem, z kolei magazynierzy wydadzą towar do rąk własnych, a nawet zapakują do auta.

Rozbudowana oferta karm i przekąsek dla psów i kotów, pasze, witaminy i poidła dla drobiu oraz gołębi, akcesoria to tworzenia ogrodzeń elektrycznych oraz wyposażenie profesjonalnych hodowli to produkty, które cieszyły się największym zainteresowaniem i uznaniem klientów. Odwiedzający nas w dniu otwarcia klienci mógli wziąć udział w quizie ze znajomości branży zootechnicznej. W zależności od ilości zdobytych punktów każdy klient odchodził z nagrodami. Z racji otwarcia nowego sklepu stacjonarnego już kilka dni wcześniej trwały akcje promocyjne na lokalnym portalu internetowym Calisia.pl z możliwością wygrania voucherów na zakupy w FERMO. Wyjątkowe ceny i promocje na wybrane produkty obowiązują jeszcze przez cały tydzień po oficjalnym otwarciu Showroomu.

O godzinie 16 tego samego dnia dokonano oficjalnego przecięcia wstęgi i otwarcia sklepu stacjonarnego Fermo. Uroczystość ta odbyła się w obecności kadry zarządzającej Fermo, wójta gminy Blizanów Pana Sławomira Musioł, członka Zarządu powiatu kaliskiego i kierownika ref. Inwestycji UG Blizanów Pana Janusza Nowaka, zaproszonych gości i pracowników firmy Fermo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym w tak ważnym dla nas dniu, dziękujemy za miłe słowa i komentarze. Liczymy, że nowo otwarty Showroom oraz oferta naszego sklepu pozostanie w Państwa pamięci i spełni Państwa oczekiwania w zakresie prowadzonych hodowli. Zapraszamy wszystkich zaintersowanych tematem nowoczesnych rozwiązań na Fermach drobiu do odwiedzenia naszego nowego punktu sprzedaży, w celu zasięgnięcia bliższych informacji i zapoznania sie z asortymentem Fermo.