F1149

Pułapka na kuny - żywołowna, dwuwejściowa - 100 cm

183,82 zł 149,45 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1149
Pułapka żywochwytna na kuny, tchórze i łasicie dwustronna. Wykonana w całości z drutu stalowego. Łapka dwuwejściowa ze zsynchronizowanymi zapadkami - co oznacza, że podjęcie przynęty powoduje jednoczesne zatrzaśniecie się dwóch wejść.

Pułapka jest w pełni humanitarna nie robi krzywdy zwierzęciu. Posiada wbudowany uchwyt transportowy zabezpieczony blachą dzięki czemu swobodnie może służyć zarówno do schwytania kuny jak i jej wywiezienia.

Pułpaka jest malowana proszkowo na kolor maskujący zielony dzięki czemu zwierzęta są bardziej ufne i chętniej wchodzą do środka. Jest to najskuteczniejsza pułapka na kuny jaką wprowadziliśmy na rynek, potwierdzają to opinie użytkowników.
Sposób użycia pułapki na kuny:
Pułapka dostarczana jest do Państwa w pełni kompletna i złożona. Po otrzymaniu należy ją jedynie wyjąć z kartonu, nałożyć przynętę (dobrze sprawdza się surowe jajo lub surowy kawałek kurczaka). Należy pamiętać by wszystkie czynności wykonywać w rękawiczkach by nie zostawić zapachu człowieka, który wyczuwalny jest przez kuny przez kilka dni.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Zastosowanie:
Kuny, Piżmaki, Koty
Typ pułapki:
Dwuwejściowa
Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
100cm x 18cm x 19cm
Kolor:
zielony
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPułapka na kuny - żywołowna, dwuwejściowa - 100 cm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Pułapka na kuny - żywołowna, dwuwejściowa - 100 cm