F1152

Pułapka na koty - żywołowna 84 cm

202,88 zł 164,94 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1152
Uniwersalna pułapka żywochwytna dedykowana do łapania kotów, kun i innych drapieżników. Bardzo dobrze sprawdza się jako chwytak na bażanty i inne ptaki ozdobne, które uciekły z woliery. Wiele osób używa tej właśnie pułapki do chwytania jastrzębi i innych drapieżników fruwających. Zaleta pułapki jest prosta budowa, łatwość montażu i zastawiania oraz czuła zapadka, która umiejscowiona jest na końcu w głębi klatki.

Pułapka jest składana, wysyłana w odpowiednim ochronnym kartonie, jej rozłożenie jest niezwykle proste i zajmuje dosłownie kilka sekund. Po użyciu może być ponownie złożona do postaci transportowej, dzięki czemu zajmuje mało miejsca podczas przechowywania.

Pułapka ta dedykowana jest do chwytania dzikich kotów jednak bardzo dobrze sprawdza się do chwytania innych drapieżników. Posiada jedno wejście inspekcyjne (np. do wypuszczania schwytanego zwierzęcia oraz wejście zapadkowe). W górnej części znajduje się specjalny uchwyt transportowy dzięki któremu można bezpiecznie przenosić klatkę ze schwytanym kotem lub innym szkodnikiem.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Przeznaczenie:
Koty
Zastosowanie:
Kuny, Koty
Typ pułapki:
Jednowejściowa
Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
84 x 27 x 32 cm
Kolor:
szary
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPułapka na koty - żywołowna 84 cm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Pułapka na koty - żywołowna 84 cm