F1608

Odstraszacz kun w spryskiwaczu 500 ml

119,67 zł 97,29 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1608
Skuteczny odstraszacz kun w płynie, zawierający składnik aktywny - gerniol, który działa na te szkodniki niezwykle drażniąco. Preparat stosuje się bezpośrednio w miejscach, które chcemy chronić przed dostępem kun - silniki i kable samochodowe, strychy, piwnice itp. Środek na kuny skutecznie odstrasza te zwierzęta od miejsc jego aplikowania.

Odstraszacz na kuny w płynie jest odporny na działanie niskich i wysokich temperatur, co wielkie znaczenie podczas jego stosowania na podzespoły samochodowe. Przez użyciem preparatu należy dokładnie przemyć elementy, na które mamy zamiar zaaplikować odstraszacz kun. Środek jest bezbarwny oraz nie wydziela nieprzyjemnego dla człowieka zapachu. Płyn przeciwko kunom dostarczany jest w butli 500 ml (widocznej na zdjęciu), gotowej do użycia.

Zwalczanie kun nie jest łatwym zadaniem. Istnieje wiele możliwych sposobów walki z tym szkodnikiem. Powyższy odstraszacz kun w płynie to nowość na polskim rynku. Co ważne, preparat można stosować w praktycznie każdym miejscu, a jego użycie sprowadza się jedynie do aplikacji na daną powierzchnię lub element.

Uwaga: podczas stosowania środka odstraszającego należy pamiętać o rękawicach i ochronie oczu. Więcej o walce z kunami można przeczytać w naszym artykule, zatytuowanym "zwalczanie kun".
Zastosowanie:
Kuny
Typ odstraszacza:
Zapachowy
Wymiary:
500 ml koncentratu
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięOdstraszacz kun w spryskiwaczu 500 ml
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Odstraszacz kun w spryskiwaczu 500 ml