F1151

Pułapka dwustronna - żywochwytna na łasice, tchórze - 60 cm

147,38 zł 119,82 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1151
Pułapka żywołowna na tchórze , kuny i łasicie . Wykonana w całości z drutu stalowego. Łapka dwuwejściowa ze zsynchronizowanymi zapadkami - co oznacza, że podjęcie przynęty powoduje jednoczesne zatrzaśniecie się dwóch wejść. Pułapka w wersji skróconej, przeznaczona dla mniejszych drapieżników takich jak kuny leśne, jest to minimalny rozmiar jaki służyć może chwytaniu kun domowych. Dla chwytania kun domowych polecamy większą wersję kunołapki o długości 100cm.

Pułapka jest w pełni humanitarna nie robi krzywdy zwierzęciu. Posiada wbudowany uchwyt transportowy zabezpieczony blachą dzięki czemu swobodnie może służyć zarówno do schwytania kuny jak i jej wywiezienia.

Pułapka malowana proszkowo na kolor maskujący - ciemna zieleń (klaki) dzięki czemu zwierzęta są bardziej ufne i chętniej wchodzą do środka. Niezastąpiona pułapka do gołębnika niezbędna przy hodowli gołębi gdzie łaski i tchórze stanowią duże zagrożenie hodowli.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Zastosowanie:
Kuny, Piżmaki, Koty
Typ pułapki:
Dwuwejściowa
Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
60cm x 17cm x 18cm
Kolor:
zielony
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPułapka dwustronna - żywochwytna na łasice, tchórze - 60 cm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Pułapka dwustronna - żywochwytna na łasice, tchórze - 60 cm