F1052

Oprawa promiennika z przełącznikiem mocy do ogrzewania zwierząt

77,08 zł 62,67 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1052

Praktyczna i uniwersalna oprawa do promienników grzewczych, wyposażona w przełącznik mocy. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi łatwo można ograniczyć ilość emitowanej przez żarówkę promiennikową energii cieplnej, a to z kolei znacznie obniża zużycie energii elektrycznej. W konsekwencji stosując oprawę z przełącznikiem mocy, można zmniejszyć zużycie energii nawet o 50%!. Przełącznik jest dwustopniowy. Pozwala włączyć na pełną moc lub włączyć w trybie oszczędności 50% energii.

Klosz oprawy wykonany z blachy ocynkowanej. W oprawce montuje się żarówki na standardowy gwint E27. Pasuje więc do niej większość standardowych żarówek, jednak głównie dedykowana jest ona do żarówek promiennikowych, tzw. "sztucznych kwok". Metalowa osłona lampy po nagrzaniu oddaje ciepło podobnie jak żarówka, co zwiększa całkowitą ogrzewaną powierzchnię. Oprawę wiesza się co najmniej 60cm nad ściółką i innymi łatwopalnymi elementami otoczenia. Od dołu lampy nakładana jest metalowa siatka, która ogranicza bezpośredni dostęp zwierzętom do rozgrzanej żarówki. Metalowa osłona lampy posiada ponadto u góry otwory wentylacyjne zabezpieczające lampę przed przegrzaniem.

Lampę podłącza się do sieci 230V za pomocą długiego na 2,5m przewodu. Ponadto oprawa dostarczana jest łańcuszkiem do powieszenia, długim na 2m.

Przeznaczenie:
Drób, Trzoda chlewna, Pisklęta
Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
Średnica: 20cm; Wysokość całkowita ok: 28cm; Gwint: E27
Kolor:
szary
Zasilanie:
230 V
Moc:
max. 250 W
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięOprawa promiennika z przełącznikiem mocy do ogrzewania zwierząt
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Oprawa promiennika z przełącznikiem mocy do ogrzewania zwierząt