F1484

Żarówka promiennikowa podczerwona zbrojone szkło POWER Heat 175 W

46,85 zł 38,09 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1484
Silniejszy odpowiednik bliźniaczego modelu POWER Heat 100 W. Podobnie jak on, żarówka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz odpornością na trudne warunki środowiskowe. Oferowany produkt posiada standardowy gwint E27, który pozwala na montaż zarówno w zwykłej, jaki i dedykowanej oprawie promiennikowej. Żarówka popularnie wykorzystywana przy odchowywaniu zwierząt, głównie drobiu.

Powyższy element grzewczy cechuje wysoka moc wynosząca 175 W. Generuje silny promień światła podczerwonego, przez co możliwe jest ogrzanie jeszcze większej liczby np. piskląt. Żarówka zasilana jest z sieci 220 / 240 V. Co ważne, jakość wykonania pozwala na zaoszczędzenie do 30 % zużywanej energii. Żywotność żarówki szacuje się docelowo na 5000 godzin.

Produkt, dzięki bańce ze zbrojonego szkła, posiada dużo większą wytrzymałość niż standardowa żarówka. Gruba bańka typu PAR38, jest odporna na uszkodzenia natury mechanicznej, wilgoć oraz wszelkie niesprzyjające warunki środowiskowe.

Z doświadczenia wiadomo, że światło podczerwone ma korzystniejszy wpływ na odchowywane zwierzęta, aniżeli zwykłe światło białe. Zwierzęta ogrzewane promieniem światła podczerwonego, są z reguły spokojniejsze, mniej agresywne i lepiej znoszą stres.

Żarówki tego typu znajdują zastosowanie nie tylko w hodowlach zwierząt, lecz również wszędzie tam, gdzie jest wymagane nagrzewanie i przyspieszenie procesu suszenia np. w przemyśle rolno-spożywczym lub lakiernictwie.
Przeznaczenie:
Drób, Trzoda chlewna, Pisklęta
Materiał:
szkło
Wymiary:
Średnica: 12 cm Gwint: E27
Kolor:
czerwony
Zasilanie:
230 V
Moc:
175 W
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięŻarówka promiennikowa podczerwona zbrojone szkło POWER Heat 175 W
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Żarówka promiennikowa podczerwona zbrojone szkło POWER Heat 175 W