F1048

Karmidło zasypowe dla drobiu 3kg

34,60 zł 28,13 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1048

Karmidło z zasobnikiem dla kurcząt i drobnego drobiu. W całości wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, obojętnego na działanie agresywnych substancji, zmiany temperatur i promieniowanie UV. W komplecie do karmidła dołączona jest pokrywka zabezpieczająca przed zabrudzaniem paszy w zasobniku i uchwyt ułatwiający przenoszenie karmidła wraz z nasypaną do środka paszą. Uchwyt umożliwia także podwieszenie karmidła.

Zasada działania karmidła zasypowego jest bardzo prosta, od góry nasypujemy paszę sypką. Może to być zboże, pasza miałka lub granulowana. Otworami u dołu misy pasza dozuje się samoczynnie do korytka, z którego jest pobierana przez drób. Specjalne poprzeczki zabezpieczają przed rozsypywaniem paszy i nadmiernym brudzeniem korytka. Z racji samoczynnego dozowania paszy karmidło przez wiele osób nazywane jest automatem paszowym dla drobiu lub po prostu karmidłem zbiornikowym.

Karmidło bardzo cenione przez hodowców bażantów i używane do zadawania paszy młodym osobnikom od drogiego do 7 tygodnia życia. Karmidło dostępne także w wersji 1 kg i 6 kg.

Przeznaczenie:
Drób
Pojemność:
3 kg
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Wysokość całkowita: 22 cm
Wysokość krawędzi misy:
35 mm
Obwód podstawy:
88 cm
Kolor:
czerwony, biały
Uchwyt do przenoszenia :
Tak
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKarmidło zasypowe dla drobiu 3kg
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Karmidło zasypowe dla drobiu 3kg