BESTSELLERF1642

Karmidło startowe dla kurcząt pikoszet - 5 kg

49,35 zł 40,12 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1642

Praktyczne karmidło startowe, powszechnie znane jako pikoszet przeznaczone dla piskląt od pierwszego dnia życia. Doskonale sprawdza się w odchowie niosek, brojlerów, indyków i kaczek w hodowli profesjonalnej, jak i tej przydomowej. Karmidło zasypowe w całości wykonane zostało z wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Karmidło dla piskląt wyposażone zostało w praktyczną pokrywę, która zabezpiecza paszę przed zabrudzeniami. Produkt bezproblemowo można rozkręcić w celu dezynfekcji. Pikoszet można czyścić za pomocą standardowych środków chemicznych, przy czym należy je później dokładnie opłukać wodą.

Sposób działania: Wnętrze karmidła startowego o pojemności 5 kg zapełnia się paszą sypką (zboże, paszę granulowaną, itp.). W środku karmidła dla drobiu znajduje się specjalna śruba, którą poprzez okręcanie, reguluje się ilość dozowanej paszy. Śruba stanowi element wymienny. Karmidło startowe działa na zasadzie automatu paszowego, gdzie pokarm dla piskląt samoczynnie napływa do misy. Kształt zbiornika zapobiega przed rozsypywaniem paszy przez kurczęta.

Karmidło dla piskląt dostępne również pikoszet 10 kg.

Przeznaczenie:
Drób
Pojemność:
5 kg
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Wysokość całkowita: 37 cm
Wysokość krawędzi misy:
38 mm
Obwód podstawy:
88 cm
Kolor:
czerwony
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKarmidło startowe dla kurcząt pikoszet - 5 kg
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Karmidło startowe dla kurcząt pikoszet - 5 kg