F1188

Inkubator Octagon 20 Advance EX AUTO

2 683,29 zł 2 181,54 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1188
Inkubator Octagon 20 Advance EX jest niezbędnym urządzeniem podczas wylęgu jaj. Z pewnością nie zawiedzie żadnego użytkownika. Zbudowany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS daje gwarancję na wytrzymałość i trwałość w stosowaniu. Inkubator jest łatwy do czyszczenia i ekonomiczny w utrzymaniu. Transparentna pokrywa pozwala na stałą kontrolę procesu inkubacji. Mikroprocesor z wyświetlaczem LCD, zapewnia pełną automatyczność sterowania funkcjami inkubatora.

Profesjonalność urządzenia Octagon 20 Advance Ex sprawia, że praca nie jest uciążliwa i pracochłonna. Nieskomplikowane menu nie spowoduje problemów ze zmianą opcji temperatury (zarówno w skali Celsjusza, jak i Fahrenheita), czy poziomu wilgotności wewnątrz aparatu lęgowego. Model Advance EX wyposażony jest w elektroniczną pompę podającą wodę, która pozwala na automatyczną regulację wilgotności.

Profesjonalny system wentylacji, połączony z siecią dyfuzorów pozwala na optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz inkubatora. Dodatkowo w celu wpływu świeżego powietrza do komory lęgowej, wbudowany został odpowietrznik.

W komplecie z inkubatorem Octagon 20 Advance EX otrzymają Państwo moduł do automatycznego obracania jaj. Dzięki niemu inkubator, co godzinę obraca się o 90o. Aby jaja nie zostały uszkodzone urządzenie posiada specjalne przekładki.

Dodatkowo zestaw poszerzony jest o pompę wilgotności, która odpowiedzialna jest za utrzymywanie odpowiedniego poziomu wilgoci wewnątrz komory lęgowej. Posiadanie takowej pompy eliminuje konieczność znajdowania się zbiornika na wodę wewnątrz inkubatora oraz chroni przed dostaniem się bakterii do środka komory z jajkami.

Produkt posiada gwarancję na 1 rok. Natomiast można ją darmowo przedłużyć, poprzez rejestrację na stronie producenta. O szczegółach dowiedzą się Państwo z instrukcji, dołączonej do inkubatora.
Obrót jaj:
automatyczny
Funkcje inkubatora:
zmiana temperatury, wyświetlacz temperatury, wyświetlacz wilgotności, zewnętrzny pojemnik na wodę, pompa wilgotności
Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
65 x 26 x 26cm
Kolor:
zółty, czarny
Zasilanie:
230 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięInkubator Octagon 20 Advance EX AUTO
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Inkubator Octagon 20 Advance EX AUTO