Filtr
Produkty 7
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)
 1. Karmnik stacja deratyzacyjna z kluczem na trutkę dla myszy Karmnik stacja deratyzacyjna z kluczem na trutkę dla myszy
  BESTSELLERF3359
 2. Naklejka na ścianę karmnik deratyzacyjny Naklejka na ścianę karmnik deratyzacyjny
  F3767
 3. Naklejka informacyjna na karmniki deratyzacyjne
  F3769
  Naklejka informacyjna na karmniki deratyzacyjne
  1,02 zł 0,83 zł
 4. Stacja deratyzacyjna duża karmnik dla szczurów Rat-Box XXL Stacja deratyzacyjna duża karmnik dla szczurów Rat-Box XXL
  F3764
  Stacja deratyzacyjna duża karmnik dla szczurów Rat-Box XXL
  57,42 zł 46,68 zł
  Brak w magazynie
 5. Karmnik narożny stacja deratyzacyjna na trutkę dla myszy Karmnik narożny stacja deratyzacyjna na trutkę dla myszy
  F3763
  Karmnik narożny stacja deratyzacyjna na trutkę dla myszy
  17,38 zł 14,13 zł
Filtr
Produkty 7
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)

Stacje karmniki deratyzacyjne

Stacje deratyzacyjne są niezastąpionym narzędziem w zwalczaniu gryzoni, zapewniając skuteczne metody eliminacji myszy i szczurów. Karmnik deratyzacyjny na myszy oraz tunel dla szczura przeznaczone są do bezpiecznego wykładania trutki na gryzonie. Stacje deratyzacyjne są w stanie skutecznie kontrolować populację gryzoni i zapobiegać ich rozprzestrzenianiu się. Dlatego też stanowią one kluczowy element strategii deratyzacyjnych, zarówno w gospodarstwach, budynkach mieszkalnych, jak i miejscach pracy czy przestrzeniach publicznych.

Stacja deratyzacyjna – bezpieczeństwo i kontrola

Stacje deratyzacyjne  i karmniki to wysokiej jakości pojemniki na trutkę, które umożliwiają bezpieczne dozowanie trutki na gryzonie. W zależności od konstrukcji stacja deratyzacyjna zamykana może być na klucz, lub w inny bezpieczny sposób. Dzięki doskonałym zabezpieczeniom stacji mamy pewność, że trutka pozostanie w środku i nie mają do niej dostępu postronne osoby lub inne zwierzęta, np. zwierzęta domowe.

Karmniki deratyzacyjne działają również jako osłona przed rozmoczeniem trutki, gwarantując tym samym skuteczność i długotrwałe działanie. Dzięki osłonie wbudowanej w stację deratyzacyjną, gryzonie czują się pewniej i dłużej podjadają trutkę, co zwiększa szansę na skuteczne zwalczenie gryzoni. Karmnik należy oznaczyć naklejką ostrzegawczą, np. z komunikatem „chwytacz gryzoni” lub „stacja deratyzacyjna z trutką”.

Po co stosuje się stacje deratyzacyjne?

 • Zapewnienie bezpieczeństwa: stacje deratyzacyjne chronią zwierzęta domowe, dzieci oraz osoby postronne przed przypadkowym spożyciem trutki.
 • Precyzyjne monitorowanie: karmniki i tunele z trutką umożliwiają precyzyjne monitorowanie aktywności gryzoni, co pozwala na skuteczniejsze zwalczanie problemu. Osoba zarządzająca procesem deratyzacji oraz posiadająca klucz, może kontrolować wnętrze karmnika i spożywanie jego zawartości.

  Rodzaje stacji deratyzacyjnych:

  • Karmniki dla myszy: specjalnie zaprojektowane karmniki na trutkę dla myszy są niewielkie, co czyni je bardzo dyskretnymi. Nie ma również możliwości, że kot, pies, czy kura zjedzą trutkę.
  • Tunele na szczury: tunele deratyzacyjne są efektywnym sposobem zwalczania szczurów. Są one podłużne, dzięki czemu szczur bez problemu zmieści się wewnątrz tunelu.
  • Karmniki na trutkę narożne: narożne karmniki na trutkę, jak mówi sama nazwa przeznaczone są do umieszczenia w narożnikach ścian – miejscach przebiegu gryzoni.

  Stacja deratyzacyjna może przyjmować różne formy i kształty, ale zazwyczaj ma formę pudełka lub skrzynki wykonanej z trwałego materiału, takiego jak plastik lub metal. Jest to konstrukcja zapewniająca ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz dostępem osób postronnych. Wewnątrz stacji mogą być umieszczone różne rodzaje trutek, które są atrakcyjne dla gryzoni.