Filtr
Produkty 6
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)
 1. zestaw do deratyzacji
  NOWOŚĆPOLECANEF9838
  Zestaw do deratyzacji do walki ze szczurami i myszami
  133,98 zł 108,93 zł
 2. Zestaw do deratyzacji na myszy i szczury 10 stacji + 5 kg trutki
  F4912
 3. Karmniki deratyzacyjne 3 szt. zestaw z trutką na myszy w kostce Karmniki deratyzacyjne 3 szt. zestaw z trutką na myszy w kostce
  F3491
 4. Karmniki deratyzacyjne 3 szt. zestaw z trutką na myszy w paście Karmniki deratyzacyjne 3 szt. zestaw z trutką na myszy w paście
  F2590
Filtr
Produkty 6
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)

Środki do deratyzacji – zestawy

Skuteczna i bezpieczna deratyzacja jest kluczowa dla utrzymania higieny i bezpieczeństwa w miejscach, gdzie istnieje ryzyko występowania gryzoni. Gryzonie, takie jak szczury i myszy, stanowią poważne zagrożenie, dlatego ważne jest, aby stosować skuteczne metody zwalczania tych szkodników. Warto sięgnąć po środki do deratyzacji, a dokładniej gotowe zestawy do deratyzacji, w których znajdują się stacja lub tunel deratyzacyjny oraz dedykowana trutka na gryzonie, a także inne komponenty zapewniające bezpieczeństwo w trakcie zwalczania szczurów i myszy.

Zestaw do deratyzacji – gotowy do walki z gryzoniami!

Zestaw do deratyzacji powinien być kompleksowym narzędziem, które umożliwia skuteczne, a także bezpieczne zwalczanie gryzoni. Ważne jest, by był on kompletny i zgodny z miejscowymi przepisami i regulacjami dotyczącymi zwalczania gryzoni. Należy pamiętać, że deratyzacja to nie tylko reakcja na obecność gryzoni, ale również działanie prewencyjne, które ma na celu zapobieganie występowaniu szczurów i myszy. Regularne stosowanie zestawów do deratyzacji pomaga utrzymać kontrolę nad populacją gryzoni oraz zapewnia bezpieczeństwo i higienę w miejscach zamieszkania, pracy, hodowli.

Zestaw do zwalczania szczurów i myszy – co powinno się w nim znaleźć?

 • stacja deratyzacyjna lub tunel deratyzacyjny – pudełka na trutkę umożliwiają bezpieczne i skuteczne umieszczanie trucizny w miejscach, gdzie przebywają gryzonie. Wyłożenie trutki w karmnikach deratyzacyjnych chroni osoby postronne, dzieci oraz zwierzęta domowe przed przypadkowym spożyciem trucizny.
 • trutka na gryzonie – skuteczne narzędzie zwalczania myszy i szczurów, zawiera w sobie substancję biobójcza, której spożycie prowadzi do śmierci gryzoni.
 • naklejki deratyzacyjne – które informują o wyłożeniu trutki na gryzonie. Na naklejce powinien znajdować się numer karmnika deratyzacyjnego oraz dane osoby odpowiedzialnej za proces deratyzacyjny.
 • chwytak do padłych gryzoni – łapacz do martwych gryzoni pozwala na bezdotykowe przeniesienie padłych gryzoni do miejsca utylizacji.
 • rękawice ochronne – które pozwalają na wyłożenie trutki, bez konieczności jej bezpośredniego dotykania.

Zwalczanie gryzoni – wybierz gotowy pakiet!

Zestaw do deratyzacji to przydatne, gotowe rozwiązanie dla osób, przedsiębiorstw oraz instytucji, które chcą zapewnić sobie ochronę przed szkodnikami oraz utrzymać odpowiednie standardy higieny i bezpieczeństwa w swoich miejscach działalności. Pakiety do zwalczania gryzoni dedykowane są dla firm i przedsiębiorstw, spółdzielni mieszkaniowych, instytucji publicznych, rolników i hodowców, a także osób prywatnych.