F1358

Krążek 40 mm bloczek linowy do podwieszania

15,70 zł 12,76 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1358
Oferowany produkt służy do prowadzenia na linie (np. stylonowej) różnego rodzaju podzespołów. Za jego pomocą możemy podwiesić elementy systemu pojenia bez obawy, że opadną oraz regulować ich wysokość. Wyposażony w wygodny haczyk o średnicy otworu 1 cm.

Kółko bloczka wykonane zostało z wytrzymałego tworzywa sztucznego osadzonego w trwałej metalowej osłonce. Na obwodzie krążka znajduje się wyprofilowany rowek linowy, który zapobiega ześlizgiwaniu się sznura.

Przeznaczony do sprzężenia z windą ręczną, która naprężając linkę umieszczoną w bloczku, podnosi zawieszone elementy układu pojenia. Dodatkowo krążek linowy daje możliwość swobodnego osadzenia liny i operowania nią w każdym kierunku (ewentualnie zmiany kierunku ciągnięcia liny).

Obciążenie krążka jest dostosowane do wagi elementów sytemu pojenia. Jednakże, aby nie spowodować przetarcia liny, a w konsekwencji jej przerwania, należy równomiernie rozłożyć bloczki by wyrównać obciążenie.
Niniejszy bloczek stanowi niezbędny element każdego rozległego systemu pojenia, które według potrzeb służy do podtrzymywania, zmiany kierunku czy regulacji napięcia oraz długości liny.
Wymiary:
Długość: 6 cm
Szerokość: 4 cm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKrążek 40 mm bloczek linowy do podwieszania
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Krążek 40 mm bloczek linowy do podwieszania