F1361

Bloczek 90 mm krążek linowy do windy ręcznej w systemie pojenia

35,96 zł 29,24 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1361
Solidny bloczek o średnicy 90 mm, wykonany z metalu nierdzewnego, przeznaczony jest do montażu wraz z windą ręczną podczas tworzenia złożonych systemów pojenia, bądź karmienia. Na krążek linowy przeprowadza się początkowy odcinek linki stylonowej, która to dalej przebiega przez mniejsze bloczki i rozgałęzia się podwieszając wybrane akcesoria.

Linka, która jest użyta do podwieszania elementów pojenia lub karmienia, prowadzona jest przez specjalnie wyprofilowaną prowadnicę, która chroni linkę przed ześlizgnięciem lub wyskoczeniem. Warto zaznaczyć, że kierunek, w którym może przebiegać linka jest dwustronny. Maksymalna średnica linki jaką można prowadzić na tym bloczku to ~9 mm.

Wracając do kwestii montażowych, samo kółko, przez które przebiega linka, można w razie potrzeby szybko odmontować od całej konstrukcji. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu praktycznego zacisku, który to możemy dowolnie zaginać lub odginać. Krążek ślizgowy nie jest łożyskowany.

Powyższy krążek w połączeniu z windą i krążkami innych rozmiarów, znajduje zastosowanie w hodowlach ptactwa, gdzie wymagana jest zmiana wysokości na jakiej zawieszone są poidła lub karmidła.
Wymiary:
średnica krążka 9 cm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięBloczek 90 mm krążek linowy do windy ręcznej w systemie pojenia
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Bloczek 90 mm krążek linowy do windy ręcznej w systemie pojenia