BESTSELLERF1359

Bloczek 22 mm krążek mały linowy do podwieszania

1,87 zł 1,52 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1359
Niniejszy produkt służy do prowadzenia, regulacji wysokości i podwieszania na linie (stylonowej) niewielkich podzespołów układu pojenia bez obawy, że opadną. Dzięki temu tworzona jest uporządkowana struktura całego systemu.

Kółko linowe, wykonane z mocnego tworzywa sztucznego, dla zwiekszenia trwałości zostało osadzone w wytrzymałej metalowej osłonce, odpornej na korozję. Na obwodzie krążka znajduje się specjalnie wyprofilowana prowadnica, która zapobiega wyskakiwaniu i ześlizgiwaniu się liny.

Oferowany przedmiot daje możliwość wolnego osadzenia liny i swobodnego operowania nią w każdym kierunku - ewentualnie zmiany kierunku ciągnięcia liny. Krążek łatwy do zawieszenia, dzięki specjalnemu metalowemu haczykowi o średnicy otworu 1 cm. Linkę napręża się po podłączeniu bloczka do windy ręcznej.

Krążek służy do podwieszania i regulacji wysokości drobnych elementów układu pojenia. Z tego względu należy równomiernie rozłożyć obciążenie, aby nie spowodować przetarcia, a w następstwie przerwania liny.

Niezwykle przydatny element w każdym rozległym systemie pojenia, który pozwala podtrzymać, zmieniać kierunek, regulować naprężenie oraz długość liny.

Wymiary:
Długość: 3,5 cm
Szerokość: 2,5 cm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięBloczek 22 mm krążek mały linowy do podwieszania
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Bloczek 22 mm krążek mały linowy do podwieszania