F1185

Inkubator Octagon 40 Eco AUTO

2 182,80 zł 1 774,63 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Towar na zamówienie
Kod produktu:
F1185

TOWAR NIEDOSTĘPNY - ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA.

Inkubator Octagon 40 Eco wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS z przezroczystą pokrywą. Urządzenie jest łatwe do czyszczenia, wytrzymałe oraz niezwykle ekonomiczne.

Jak w przypadku każdego inkubatora z serii Brinsea Octagon, posiada on podwójną warstwę tworzywa sztucznego w podstawie, która jest dodatkowo wyścielona pianką poliuretanową. Takie rozwiązanie ułatwia dystrybucję temperatury wewnątrz inkubatora i zapobiega nadmiernemu zużyciu energii elektrycznej.

Inkubator Octagon 40 Eco posiada wbudowany w pokrywie termometr, który wskazuje nam aktualną temperaturę inkubacji. Sprawia to, że proces inkubacji jaj jest pod stałą kontrolą oraz daje pewność, że temperatura jest odpowiednia.

Aparat lęgowy sprzedawany w komplecie z silnikiem, czyli przystawką do automatycznego obracania jaj. Dzięki niemu inkubator co godzinę obraca się o 90 o. Przed przemieszczaniem i uszkodzeniem jaj chronią specjalne przekładki - o odstępach między nimi decydujemy sami i możemy dostosowac je do wielkości nakładanych jaj.

Wewnątrz inkubatora znajduje się wysokiej klasy system wymuszania przepływu powietrza. Wbudowany wentylator w połączeniu z serią dyfuzorów, dba o optymalną cyrkulacje powietrza w komorze z jajkami. Na poziom wilgotności powietrza w inkubatorze wpływamy poprzez dozowanie odpowiedniej ilości wody. Wodę gromadzimy w dwóch zbiornikach znajdujących się w podstawie inkubatora, skąd odparowywana jest na zasadzie konwekcji.

Produkt posiada gwarancję na 1 rok, można ją darmowo przedłużyć, poprzez rejestrację na stronie internetowej - szczegóły w instrukcji załączonej do inkubatora.

Obrót jaj :
automatyczny
Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
65 x 26 x 26cm
Kolor:
zółty, czarny, transparentny
Zasilanie:
230 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięInkubator Octagon 40 Eco AUTO
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Inkubator Octagon 40 Eco AUTO