F1325

Poidło startowe do systemów pojenia - z języczkiem

32,54 zł 26,46 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1325

Precyzyjnie wykonane i niezawodne poidło przeznaczone do pojenia piskląt różnego rodzaju ptaków w pierwszych 7 dniach życia (dla ułatwienia dostępu do wody) oraz w chowie brojlerów (w dwóch ostatnich tygodniach życia w celu zapewnienia odpowiedniej ilości wody). Produkt wykonany z tworzywa sztucznego jest solidny i łatwy w dezynfekcji.

Poidło montuje się na kwadratowej rurze 22 x 22 mm za pomocą wyprofilowanego uchwytu. W uchwycie znajduje się specjalny otwór, dzięki któremu poidło można zamontować także na rurze, w której znajdują się już smoczki (zakrywając niple). Podłączenie poidła do źródła wody następuje poprzez nałożenie na, znajdujący się w rurze nipel specjalnego kapturka (w komplecie). Kapturek łączy się z poidłem za pomocą 10 cm węża o średnicy 7 mm (10 cm węża fi 7 mm w zestawie).

Oferowany produkt działa w oparciu o system poideł smoczkowych - wyposażony w dozownik, który odpowiada za napływ wody do miseczki. Specjalny języczek, znajdujący się w zbiorniczku, unosi się na wodzie - jeśli jest jej odpowiedni poziom znajduje się on na maksymalnej wysokości odcinając dopływ cieczy. W momencie, gdy zwierzęta upijają wodę z poidła, języczek opada odblokowując napływ wody.

Poidło powinno się montować na co trzecim niplu, by wszystkie pisklęta miały dostęp do odpowiedniej ilości wody. Niezwykle praktyczne oraz skuteczne urządzenie, stanowiące niezbędny element każdej hodowli drobiu.

Przy składaniu zamówienia proszę określić, czy poidła startowe będą zakładane na niple plastikowe czy metalowe.

Przeznaczenie:
Drób, Pisklęta
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Średnica zewnętrzna misy 10,5cm
Wysokość krawędzi miseczki 3cm
Odległość dolnej krawędzi rury od górnej krawędzi misy: 6 cm
Kolor:
czerwony
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło startowe do systemów pojenia - z języczkiem
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło startowe do systemów pojenia - z języczkiem