Siatki ogrodzeniowe zgrzewane są proste w obróbce i montażu, mogą być łączone z różnymi rodzajami materiałów jak drewno, tworzywo czy metalowe profile. W przeciwieństwie do siatek tkanych i z oczkiem sześciokątnym charakteryzują się bardzo dużą sztywnością, dużo szybciej się ją montuje i co najważniejsze nie wymaga zakładania naciągów.Siatki te są niezastąpione w hodowli zwierząt. Bardzo często wykorzystywane do budowy klatek dla drobiu czy różnego rodzaju pułapek na kuny/wydry lub pułapek na myszy i szczury. Oprócz tego siatki zgrzewane są powszechnie stosowane w wielu działach rolnictwa, budownictwa czy przemysłu. Mają zastosowanie w takich dziedzinach jak:

  • budowa ogrodzeń, zagród czy bram,
  • dzielenie przestrzeni, budowy przejść czy balustrad,
  • do wzmacniania czy zbrojenia konstrukcji w budownictwie,
  • od osłaniania drzew, krzewów, zabezpieczania upraw,
  • do konstrukcji filtrów, sit czy przesiewaczy,
  • do budowy osłon na okna, maszyny czy zabezpieczania różnych elementów.

Osłony z siatek zgrzewanych Osłony z siatek zgrzewanych

Poniższe kraty zgrzewane świetnie nadają się jako siatki do budowy wolier dla ptaków. Mogą posłużyć do budowy rusztów w klatkach dla zwierząt. Jej bardzo duża wytrzymałość i odporność sprawia, że jest idealna do ochrony hodowli ptaków przed drapieżnikami takimi jak kuny, tchórze czy łasice. Szkodniki nie będą w stanie przegryźć klatki wykonanej z powyższe siatki ochronnej, co często się zdarza w przypadku siatek z tworzyw sztucznych.

Każda nasza siatka zgrzewana jest maszynowo pod wpływem bardzo wysokiej temperatury bez użycia lutów zawierających szkodliwe domieszki ołowiu czy kadmu. Następnie tak przygotowana krata do ogrodzeń powlekana jest warstwą ochronną cynku lub tworzywem PCV. Dzięki temu siatka jest odporna na wpływ czynników atmosferycznych, nie koroduje i zachowuje estetyczny wygląd nawet po wielu latach użytkowania.

Siatka do ogrodzeń Siatka do ogrodzeń