F1904

Żywołapka PROFI na piżmaki, szczury wodne, dwuwejściowa 100cm

365,64 zł 297,27 zł
Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1904
Pułapka na różne wodne szkodniki jak piżmaki czy szczury wodne. Jest również bardzo skuteczna, gdy chcemy złapać wydrę, która zagraża naszym hodowlom drobiu czy gołębi. Jej skuteczność i jakość jest potwierdzana przez wielu hodowców, którzy mieli problem z wydrami albo chcieli się pozbyć szczurów wodnych.

Pułapka ma wymiary 100x38x18cm. Klatka na karczownika posiada dwa wejścia z zapadniami grawitacyjnymi typu PROFI, które są podnoszone przez zwierzęta, gdy te próbują się dostać do środka zwabione przynętą. Drzwiczki samoczynnie opadają i schwytane w klatkę zwierzę nie ma możliwości, aby samo się wydostało. Dodatkowo u góry umieszczono wejście inspekcyjne do umieszczania przynęty oraz do wyciągania pochwyconych szkodników.

Do budowy klatki przeciw szczurom wodnym wykorzystano bardzo mocną siatkę zgrzewaną o oczkach 50x25mm i drucie stalowym grubości 1,8mm. Całość jest powlekana antykorozyjną farbą do metalu, która chroni klatkę przed rdzewieniem. Sidła na piżmaka pomalowano w ciemnozielonych barwach, aby upodabniały się od otoczenia i sprawiały wrażenie naturalnej.

Klatka powinna być umieszczana w pobliżu siedlisk szkodników lub na trasach ich przejść. Może być również częściowo zanurzana w wodzie na brzegu stawu lub rzeki gdzie najczęściej obserwujemy ślady szczurów lub piżmaków. Klatka na wydry nie wymaga nastawiania ani specjalnego przygotowania do chwytania szkodników - wystarczy umieścić w niej przynętę. Klatka dostarczana jest do klienta gotowa do użytkowania.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Opisywany produkt:
Nie
Wykluczenie z darmowej dostawy:
Nie
Typ pułapki:
Dwuwejściowa
Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
100x38x18cm (dł. x szer. x wys.)
Kolor:
zielony

Zaloguj się, żeby dodać opinię

Zaloguj się
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Żywołapka PROFI na piżmaki, szczury wodne, dwuwejściowa 100cm