Venit preparat do malowania na muchy BROS 400 ml
Opis
Środek na muchy w formie farby przeznaczony do malowania. Preparat jest gotowy do użycia – nie wymaga dodatkowego rozcieńczania z wodą. W opakowaniu znajduje się 400 ml preparatu, który wystarcza na pomalowanie 20 pasów ok. 10x30 cm na każde 40 m² pomieszczenia.
Preparat na muchy doskonale sprawdza się do budynków inwentarskich tj. obory, stajnie, kurniki, chlewnie. Z powodzeniem może być również wykorzystywany przy gospodarstwach domowych, na tarasach, altanach oraz wszędzie tam, gdzie spokój zakłócają uciążliwe muchy.
Środek na muchy do malowania cechuje się dużą skutecznością w zwalczaniu much domowych oraz gospodarskich. . Preparat poza substancją czynną zawiera w swym składzie wabik oraz cukry, które skutecznie zachęcają muchy do siadania i pobierania trucizny. Środek na muchy działa przez okres nawet do 8 tygodni, a pierwsze efekty widoczne są już po ok. 15 minutach.
Stosowanie:
100 ml preparatu użyć do pomalowania:
- ram okiennych, parapetów, okolic okien i drzwi oraz innych nasłonecznionych powierzchni;
- w pomieszczeniach inwentarskich zaleca się, aby dodatkowo na nasłonecznionych fragmentach ścian i sufitów namalować min. 20 pasów ok. 10×30 cm na każde 40 m2 pomieszczenia.
Parametry
| Zastosowanie | Muchy |
|---|---|
| Forma | Płynna |
| Pojemność | 0,4 l |
Opinie
Brak opinii
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.
Napisz własną opinię
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.