PROMOCJA 21%F1056

Uniwersalne poidło dzwonowe z balastem Standard

Cena promocyjna 89,00 zł 72,36 zł Regular Price 112,19 zł
  • Kup 20 po 85,00 zł 69,11 zł za każdy i zaoszczędź 4%

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1056

Uniwersalne, niezawodnie i najpopularniejsze poidło dzwonowe na rynku. Najczęściej stosowane poidło dzwonowe na fermach drobiu, w hodowlach ekologicznych. Doskonale sprawdza się dla brojlerów, niosek, kaczek. Często stosowane jest również jako poidło do odchowu indyków i gęsi. Zawór poidła jest w pełni serwisowalny. Posiada możliwość doregulowania momentu odcięcia, dzięki czemu można ustawić na nim ile wody ma stale znajdować się w rynience poidła.

Poidło w całości wykonane z mocnego tworzywa. Dzwon poidła nie odkształca się trwale, na skutek punktowego nacisku, a przy tym jest mocny i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Poidło wyposażone jest w balast wewnętrzny stabilizujący je wówczas gdy jest podwieszone. Balast zalewa się wodą, dlatego łatwo można w miarę potrzeby dostosować jego ciężar. Balast wystaje o około 1 cm poniżej dzwonu, dzięki czemu poidło może z powodzeniem stać również na ściółce, a funkcjonalność automatycznego zaworu zostanie zachowana.

Warto zaznaczyć, że zawór poidła wraz ze wszystkimi podzespołami jest w pełni serwisowalny, dzięki czemu koszty eksploatacji nawet po wielu sezonach nie są wysokie. Listę części zamiennych, które można nabyć w naszym sklepie przedstawia zdjęcie nr 3.

Poidło w komplecie posiada linę do podwieszenia wraz ze ślizgaczem i zaczepem.

UWAGA: Poidła działają na niskim ciśnieniu ok. 0,6 - 0,8 Bar - nie można ich podłączyć od razu do sieci wodnej. Wymagany jest reduktor ciśnienia lub zasobnik pływakowy.

Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Dolna średnica dzwonu poidła:352mm, wysokość brzegu korytka: 44mm, szerokość rynienki: 33mm
Kolor:
czerwony
Rodzaj poidła:
Dzwonowe
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięUniwersalne poidło dzwonowe z balastem Standard
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Uniwersalne poidło dzwonowe z balastem Standard