F1609

Ultradźwiękowy odstraszacz kun, ptaków i małych gryzoni

127,53 zł 103,68 zł

Darmowa dostawa
od 89 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1609

Uniwersalny odstraszacz elektroniczny, generuje niesłyszalne dla ludzkiego ucha ultradźwięki, które są nie do zniesienia dla kun, ptaków oraz niewielkich gryzoni. Odstraszacz połączony jest z czteroma ultrasonicznymi głośnikami, które generują pulsacyjne ultradźwięki wpływające na szkodniki. Odstraszacz na kuny i ptaki zasilany jest bezpośrednio z sieci lub akumulatora samochodowego.

Ultradźwiękowy odstraszacz zamknięty jest w szczelnej obudowie z tworzywa sztucznego. Posiada wbudowany regulator, za pomocą którego możemy zmieniać częstotliwość fal dźwiękowych, w zależności od tego, na jaki rodzaj szkodników chcemy oddziaływać. Zakres częstotliwości generowanych dźwięków można zmieniać w przedziale od 10 - 40 kHz (+/-20%). Zasięg urządzenia szacuje się na około 200 m2.

Zakresy częstotliwości wpływające na poszczególne zwierzęta:

Zwierzę Częstotliwość
Ptaki: 10 kHz
Gryzonie: 24 - 32 kHz
Inne: 27 - 35 kHz

Miejsce, w którym będzie montowany odstraszacz kun, zależy od preferencji użytkownika. Urządzenie może zostać umieszczone pod klapą silnika w samochodzie i zasilone z akumulatora. Równie dobrze możliwy jest jego montaż w piwnicy lub na strychu, a także wszędzie tam gdzie istnieje problem ze szkodnikami.

Istotnym faktem jest to, że uniwersalny odstraszacz gryzoni, wpływając na zwierzęta nie wyrządza im w żaden sposób krzywdy. Wytwarzane dźwięki, są jedynie nieprzyjemne dla kun, ptaków oraz gryzoni.

Uwaga: zestaw nie zawiera źródła zasilania ani przewodu podłączenia głośników. Przewód do piezogłośników należy zamówić oddzielnie.

Polecamy również odstraszacz SUPERTON.

Zastosowanie:
Kuny
Typ odstraszacza:
Dźwiękowy
Wymiary:
wymiary zewnętrzne obudowy generatora 72 x 50 x 34 mm, głośniczek średnica 30 mm
Zasilanie:
12 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięUltradźwiękowy odstraszacz kun, ptaków i małych gryzoni
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Ultradźwiękowy odstraszacz kun, ptaków i małych gryzoni