POLECANEF9986

Trutka na szczury w płynie Toxan 1 l

F9986
36,90 zł
W magazynie
*.
14 dni na zwrot*
Opis

Trutka na szczura w płynnej postaci w opakowaniu 1 l. Jest to niezwykle skuteczna trucizna na gryzonie, która wykorzystywana jest do przeprowadzania procesów deratyzacyjnych. Ze względu na bezpieczeństwo zwierząt domowych i osób postronnych, płynną trutkę zaleca się umieszczać w specjalnie dedykowanych stacjach i karmnikach przez użytkowników profesjonalnych.

Toxan to trutka w płynie, która jest innowacją w zwalczaniu szczurów i myszy. Doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, postępując zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Cechuje się dużą skutecznością w pozbyciu się plagi szczurów, które Toxan powinien zwalczyć w ciągu 35 dni.

Trutka na szczury w płynie dla opornych gryzoni!

W odróżnieniu od tradycyjnej trutki na szczury i myszy, która ma postać stałą, Toxan występuje w formie płynnej. Przeznaczony jest on w szczególności do zwalczania szczurów opornych, które nie chcą spożywać trutki w granulacie, kostce, czy paście. Często zdarza się, że problem szczurów dotyka magazynów czy składów zboża, gdzie gryzonie mają nieograniczony dostęp do pożywienia, a trutki mimo wabików nie są dla nich atrakcyjne. Trutka w płynie zachęca szczury do picia, gdyż dojście do wody w obiekcie jest zazwyczaj mocno ograniczone.

Toxan płyn – jak działa na szczury?

Silna trutka na szczury Toxan w płynie zawiera substancję czynną 0,005 % bromadiolon, która zaburza proces krzepnięcia krwi gryzoni, w konsekwencji prowadząc do ich śmierci. W preparacie znajduje się również gorzka substancja, która zniechęca inne zwierzęta lub osoby przed przypadkowym spożyciem. Trutkę w płynie Toxan umieszcza się w pojemniczku i wstawia do stacji deratyzacyjnej.

Silna trucizna na szczury Toxan – stosowanie:

Toxan na szczury jest już gotową trucizną w płynie. Nie trzeba jej rozcieńczać. 100 ml trującego płynu na szczury należy wlać w specjalne poidełka i wstawić je do karmników deratyzacyjnych

  • zwalczanie myszy: Karmniki należy rozmieszczać co 3-4 m
  • zwalczanie szczurów: Karmniki należy rozmieszczać co 15 m
UWAGA:
  • Preparat biobójczy przeznaczony do użytku profesjonalnego.
  • Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.
  • Środek należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.
  • Kupujący oświadcza, że jest użytkownikiem profesjonalnym.
Parametry
Zastosowanie Myszy i szczury
Forma Płynna
Pojemność 1 l
Opinie

Brak opinii

Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.

Napisz własną opinię

Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Ładowanie...