F1429

Siatka wygradzająca oczko 9 x 9 mm

285,38 zł 232,02 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1429
Oferowana siatka posiada cały szereg zastosowań. Jest często używana podczas budowy autostrad - przy przejściach dla zwierząt czy w ogrodzeniach ogrodowych. Można ją wykorzystać również jako dodatkową zasłonę do bram, krat, a nawet balkonów - w sytuacjach, gdy chcemy chronić małe zwierzęta domowe przed wypadnięciem.

Do wyprodukowania siatki użyto wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest ona bardzo wytrzymała i odporna na zróżnicowane warunki atmosferyczne, w tym na promieniowanie UV. Dodatkowo, siatka jest nieczuła na działanie środków chemicznych, co odgrywa ważną rolę podczas grodzenia grządek warzywnych lub ogrodów przed drobnymi gryzoniami lub płazami.

Siatka sprzedawana jest na rolce, która zawiera 30 m siatki o wysokości 1m. Należy zaznaczyć, że siatkę łatwo się naciąga, jest ona wystarczająco elastyczna, zachowując przy tym odpowiednią sztywność. Dodatkowo, dolne i górne krawędzie posiadają wykończenia , w skutek czego, siatka zyskuje na wytrzymałości. Całość po założeniu wygląda bardzo estetycznie i dość łatwo asymiluje się z tłem.

W ofercie dostępna jest również siatka wygradzająca o oczku 5 x 5 mm.
Materiał:
tworzywo sztuczne
Rozmiar oczka :
9 x 9 mm
Szerokość siatki:
1 m
Wymiary:
1x30 m
Kolor:
zielony
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSiatka wygradzająca oczko 9 x 9 mm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Siatka wygradzająca oczko 9 x 9 mm