F1428

Siatka wygradzająca oczko 5 x 5 mm

814,87 zł 662,50 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1428
Niniejsza siatka znajduje wielorakie zastosowanie, jednakże przeważnie wykorzystywana jest jako dodatkowa osłona zabezpieczająca bramy czy klatki, w celu uniemożliwienia małym zwierzętom wydostanie się poza obręb krat (m. in. płazom). Często stosowana jako siatka rabatowa do zabezpieczenia krzewów i drzewek przed zwierzętami. Z powodzeniem może być także użyta na balkonach, by uchronić przed wypadaniem drobnych przedmiotów.

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego jest bardzo elastyczna i lekka, dzięki czemu jej zamontowanie nie sprawia problemu. Po instalacji całość jest odpowiednio napięta i stabilnie się utrzymuje. Przy montażu siatki niezbędne są podstawowe narzędzia. Siatka wyprodukowana została w kolorze zielonym, dzięki czemu łatwo adaptuje się z otoczeniem.

Solidne połączenia między oczkami sprawiają, że siatka jest niezwykle trwała, co sprawia, że korzystać z niej będzie można przez wiele lat. Dodatkowo wykorzystany przy produkcji najwyższej jakości materiał jest odporny na promieniowanie UV oraz czynniki chemiczne. Sprawdzi się nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

Cena dotyczy 50 mb siatki o wysokości 1 m.
W ofercie dostępna jest również siatka o oczku 9 x 9 mm (1 x 30 m).
Materiał:
tworzywo sztuczne
Rozmiar oczka :
5 x 5 mm
Szerokość siatki:
1 m
Długość siatki:
50 m
Kolor:
zielony
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSiatka wygradzająca oczko 5 x 5 mm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Siatka wygradzająca oczko 5 x 5 mm