F1436

Siatka trawnikowa przeciw kretom ULTRA STRONG 1 x 100 m

F1436
176,53 zł
W magazynie
*.
14 dni na zwrot*
Opis
Uniwersalna oraz praktyczna siatka znajdująca wiele różnych zastosowań. Przeznaczona głównie do zabezpieczania ogrodów przed inwazjami szkodników, w postaci kretów, nornic i innych mniejszych szkodników. Dzięki czemu szczególnie przydatna jest działkowcom i ogrodnikom. Popularnie używana również do zabezpieczania terenów zielonych, trawników czy muraw boisk. Idealnie nadaje się do wyrównywania i stabilizowania podłoża, jednocześnie go nie niszcząc.

Wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest niezwykle trwała (przeznaczona do wielokrotnego użytku) i będzie z powodzeniem służyła przez wiele sezonów. Wzmocnione połączenie oczek (15 x 15 mm) dodatkowo zwiększają solidność siatki sprawiając, że sprawdzi się nawet w trudnych warunkach panujących w glebie. Z tego względu siatka, w miarę czasu użytkowania, nie będzie kruszeć, zachowując swoje istotne parametry. Przeznaczona do układania bezpośrednio pod darnią, w przypadku trawników wysiewnych ok. 10 cm pod ziemią oraz pod agrowłókniną.

Wysokość oferowanej siatki wynosi 1 m. Sprzedawana jest w szpuli po 100 m. Wedle zapotrzebowania w ofercie dostępne są siatki 1 x 50m oraz 1 x 200 m, a także 2 x 50 m, 2 x 100 m i 2 x 200 m.
Parametry
Materiał Tworzywo sztuczne
Rozmiar oczka 15 mm
Szerokość siatki 1 m
Długość siatki 100 m
Kolor Czarny
Opinie

Brak opinii

Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.

Napisz własną opinię

Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Ładowanie...